| 1 | VAPE - 1g PLUG™ New York DNA: BRR Berry Kush | eighth | $50 | $14.29/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 4g Vape - Strawberry Lemonade Hyb - Bonanza Vape Pens | 4 g | $110.01 | $27.50/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Eureka 2000mg Reload Fusion Sour Appleicious Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Eureka 2000mg Reload Fusion Nectarine Dream Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Eureka 2000mg Reload Fusion Melon Madness Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Eureka 2000mg Reload Fusion Lychee Luxe Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Eureka 2000mg Reload Fusion Concord Crush Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Eureka 2000mg Reload Fusion Coco Cloud Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Eureka 2000mg Reload Fusion Citrus Splash Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Eureka 2000mg Reload Fusion Strawberry Clemonade Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Eureka 2000mg Reload Fusion Tropical Twist Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Eureka 2000mg Reload Fusion Very Berry Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $125 | $31.25/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Watermelon Burst | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $125 | $31.25/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Infinity Stoned 1g Disposable - Sour Diesel Vape Pens | gram | $33 | $33/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Infinity Stoned 1g Disposable - Wild Runtz Vape Pens | gram | $33 | $33/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Infinity Stoned 1g Disposable - Toad Venom Vape Pens | gram | $33 | $33/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Infinity Stoned 1g Disposable - Lemon Cherry Gelato Vape Pens | gram | $33 | $33/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Candy Rain Live Resin 510 Vape Cart | 2 x 0.5g | gram · 2-pack | $68 | $34/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Tiger's Blood | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Black Cherry Fizz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cereal Milk | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blue Dream All-In-One | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Off hours - 1G All-in-one Vape Pen (hybrid Gelato) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Off hours - 1G All-in-one Vape Pen (indica Rainbow Beltz) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Off hours - 1G All-in-one Vape Pen (sativa Maui Wowie) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Off hours - 1G All-in-one Vape Pen (sativa Super Sour Diesel) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | GDP | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cheevo | Baby Yoda | Disposable | 2g | 2 g | $70 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cheevo | Lemon Fresh | Disposable | 2g | 2 g | $70 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cheevo | Blue Zushi | Disposable | 2g | 2 g | $70 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cheevo | Albany Sour Diesel | Disposable | 2g | 2 g | $70 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cheevo | Black Maple | Disposable | 2g | 2 g | $70 | $35/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bonanza: 2g Cranberry Kush All-in-One Vape Vape Pens | 2 g | $72 | $36/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 2g Vape - Watermelon Kush Ind - Bonanza Vape Pens | 2 g | $72 | $36/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 2g Vape - Blue Kush Sat - Bonanza Vape Pens | 2 g | $72 | $36/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 2g Northern Lights Vape - Bonanza Vape Pens | 2 g | $72 | $36/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 2g Maui Wowie Vape - Bonanza Vape Pens | 2 g | $72 | $36/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bonanza: 2g Dream Berry All-in-One Vape Vape Pens | 2 g | $72 | $36/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary Tonawanda · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |