Cheapest flower in Fargo, ND
Cheapest right now: Sundae Driver Trim at Pure Dakota Health of Fargo — $99 ($7.07 per gram)
65 comparable flower listings at 1 Fargo dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every North Dakota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sundae Driver Trim Flower | half ounce | $99 | $7.07/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zoreoz Trim Flower | half ounce | $99 | $7.07/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Zoap Trim Flower | half ounce | $99 | $7.07/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Sherbert Trim Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Applescotti Trim Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Peanut Butter Breath Trim Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mercy Trim Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Heckraiser OG | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | quarter | $64$8020% off | $9.14/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lemon Delight Flower | quarter | $64$8020% off | $9.14/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Slurricane | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $35 | $10/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | LA Runt | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $37.50 | $10.71/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Respect BLWT Flower | eighth | $37.50 | $10.71/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ice Queen Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lilac Diesel | Big Buds | 7.087g Pure Dakota · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Green Crunch | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Zoreoz | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Heir Heads | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Black Cherry Punch | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Applescotti | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | quarter | $80 | $11.43/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Jokerz 5 BLWT Flower | gram | $11.90 | $11.90/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Voodoo Larry | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | gram | $11.90 | $11.90/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Peanut Butter Breath | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | gram | $11.90 | $11.90/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Titan Express Whole Flower - Dark Heart Collection 7g Grassroots · Flower | quarter | $85 | $12.14/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GMO Cookies Bbud Flower | quarter | $85 | $12.14/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pure Michigan | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Stuffed French Toast Flower | eighth | $50 | $14.29/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Value Grapes and Cream Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Value GG #4 Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Value Black Ice Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mercy | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Value Zoap Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Value Sans Souci Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Value 8-Legged Berries Flower | gram | $15 | $15/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Delphi Diesel Small Buds - Dark Heart Collection Grassroots · Flower | eighth | $55 | $15.71/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Orange Cookie Chem Flower | gram | $17 | $17/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | A1 Stank Sauce Flower | gram | $17 | $17/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blue Andeze | Ground | 3.5g Pure Dakota · Flower | gram | $17 | $17/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Blue Dream | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | gram | $17 | $17/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cheesiel | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | gram | $17 | $17/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Breath Flower | gram | $17 | $17/g | Pure Dakota Health of Fargo Fargo · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Fargo flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fargo price: $15 per gram (middle of $9.14–$17). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Fargo publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fargo price data: cheapest weed in Fargo, cheap ounces, Fargo flower price index, Fargo deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed North Dakota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.