Cheapest weed in Williston, ND
144 Williston menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every North Dakota city: cheapest weed in North Dakota
Cheapest flower in Williston
See all flower prices →Cheapest right now: Limited Time Offer Lilac Diesel at Pure Dakota Health Williston Dispensary — $199 ($7.11 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Limited Time Offer Lilac Diesel Flower | ounce | $199 | $7.11/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Nuclear Muffins Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Nimbus Snacks Trim Flower | quarter | $59 | $8.43/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Slurricane Flower | gram | $9 | $9/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cheesiel | Ground | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lamb's Breath | Big Buds | 1g Pure Dakota · Flower | eighth | $35$5030% off | $10/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zereal Milk | Big Buds | 3.5g Pure Dakota · Flower | eighth | $35$5030% off | $10/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jokerz 5 Flower | gram | $10.20 | $10.20/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Williston
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Sundae Driver | Cartridge | 0.5g at Pure Dakota Health Williston Dispensary — $38 ($76 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Williston
See all edibles prices →Cheapest right now: GMO Cookies [10pk] (100mg) at Pure Dakota Health Williston Dispensary — $20 ($20 per 100mg of THC) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMO Cookies [10pk] (100mg) Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Williston
See all concentrates prices →Cheapest right now: Blue Dream Shatter at Pure Dakota Health Williston Dispensary — $28 ($56 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Dream Shatter Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Andeze | Solvent | Sugar | 0.5g Pure Dakota · Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Peanut Butter Breath Shatter Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon MAC Budder Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Electric Purple Crumble Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gush Mints | Solvent | Badder | 1g Pure Dakota · Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Ice Shatter Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GG #4 | Solvent | 0.5g Pure Dakota · Concentrates | 1/2 g | $28$4030% off | $56/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Williston
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Sherbanger 22 Pre Rolls [5pk] at Pure Dakota Health Williston Dispensary — $30 ($6 per piece) · 7 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sherbanger 22 Pre Rolls [5pk] Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/piece | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Supernova Pre Rolls [5pk] Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/piece | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | A1 Stank Sauce Pre Rolls [5pk] Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/piece | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | A1 Stank Sauce Pre Rolls [2pk] Pre-rolls | each · 2-pack | $18 | $9/piece | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sherbanger 22 Pre Rolls [2pk] Pre-rolls | each · 2-pack | $18 | $9/piece | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | White Supernova Pre Rolls [2pk] Pre-rolls | each · 2-pack | $18 | $9/piece | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1g GMO Cookies Pre-Roll 1pk Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Pure Dakota Health Williston Dispensary Williston · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Williston flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Williston →Discounted items across Williston menus, newest first.
Best dispensaries in Williston →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (7 items at 1 store), edibles (1 items at 1 store) in Williston — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed North Dakota dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.