Cheapest pre-rolls in Columbus, OH
Cheapest right now: Marquise Single at Theory Wellness Columbus Dispensary — $7.20 ($7.20 per gram)
54 comparable pre-rolls listings at 3 Columbus dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marquise Single Pre-rolls | gram | $7.20$920% off | $7.20/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hiker's Blend Pre Rolls (5 Pack) - 5g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $42 | $8.40/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Egg Roll 1 Pre-rolls | 14.15 g | $125 | $8.83/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cromagnonman Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Blast Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nimbus Snacks Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | E85 Pre Roll - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Egg Roll Pre-rolls | 2.83 g | $28 | $9.89/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GRMPZ - single serve Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sidewalk Drip Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Pop Art - single serve Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Spicy Guava Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Skies Pre Roll | 1g | Hybrid Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Culture Cannabis Club Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pineapple Express | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Skies Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Mack Fruity Pre Roll | 1g | Hybrid Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Culture Cannabis Club Columbus · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mack Fruity Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mind Fiesta Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Gypsy Soap - 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $50 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cromagnonman - 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $50 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Miracle Mints - 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $50 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Frozen Bananas - 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $50 | $10/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | LPC Reserve - single serve Pre-rolls | gram | $10.40$1320% off | $10.40/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Carmella single Pre-rolls | gram | $10.40$1320% off | $10.40/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mandarin Diesel - single serve Pre-rolls | gram | $10.40$1320% off | $10.40/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 2pk Hiker's Blend Pre-rolls | gram · 2-pack | $11 | $11/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 2pk Double Stuffed Pre-rolls | gram · 2-pack | $11 | $11/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lemon Lime Larry - single serve 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $11 | $11/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Jungle Grapes Pre-Roll Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | The Cream Pre Roll Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Dark Rainbow Pre-Roll Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lemon Lime Larry - 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $28 | $11.20/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | | Crowd Surfer Pre-Roll | Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Garter Belt Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Double Stuffed Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | | MTF Pre-Roll | Pre-rolls | gram | $12$1520% off | $12/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Apples and Bananas Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Inferno | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Theory Wellness Columbus Dispensary Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gelato Pre-Roll 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Nimbus Snacks Pre Rolls (2 Pack) - 1g Pure Ohio Wellness · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Klutch Cannabis Dispensary Columbus Columbus · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Columbus pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Columbus price: $11 per gram (middle of $9–$13.70). That works out to about $38.50 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Columbus publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Columbus price data: cheapest weed in Columbus, cheap ounces, Columbus flower price index, Columbus deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.