Cheapest flower in Euclid, OH
Cheapest right now: Orange Z | Smalls | 14g at Nectar — $54 ($3.82 per gram)
92 comparable flower listings at 1 Euclid dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orange Z | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $54$9040% off | $3.82/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Firelands Scientific The Shrine Smalls 14.15g Hybrid Flower | 14.15 g | $60$10040% off | $4.24/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Apple Zoap Smalls - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $60$10040% off | $4.24/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Jack Smalls - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $60$10040% off | $4.24/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Good Green Head Cracker 14g Indica Flower | half ounce | $60$10040% off | $4.29/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wellspring Fields Chocolope 14.15g Sativa Flower Flower | 14.15 g | $62.40$10440% off | $4.41/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hillfire Chocoholic 14.15g Hybrid Flower Flower | 14.15 g | $64.80$10840% off | $4.58/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chicken n Wafflez | Big Buds | 14.15g RYTHM · Flower | 14.15 g | $66$11040% off | $4.66/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Standard Farms Meat Pie 14.15g Flower Hybrid Flower | 14.15 g | $66$11040% off | $4.66/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ancient Roots RVR 14.15g Flower Hybrid Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rythm Captain Z 14.15g Hybrid Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tom & Berry Fried Ice Cream - Mini Budz - 14.15g Hybrid Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Standard Cherry Acai 14.15g Sativa Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Tom & Berry Tangie D 14.15g Sativa Flower Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ancient Roots LCG BX 14g Flower Hybrid Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Super Silver Pupil - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $72$12040% off | $5.09/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | O'Dank Sticky Pie 3.5g Hybrid Flower | eighth | $18.60$3140% off | $5.31/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | O'Dank GG4 3.5g Hybrid Flower | eighth | $18.60$3140% off | $5.31/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Eden's Trees Fresh Powder 3.5g Hybrid Flower | eighth | $18.60$3140% off | $5.31/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Eden's Trees Cadillac Rainbows 3.5g Indica Flower Flower | eighth | $18.60$3140% off | $5.31/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Standard Farms - Lemon Cherry Diesel - 14.15g - Sativa Flower | 14.15 g | $78$13040% off | $5.51/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Super Buff Cherry #26 - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $78$13040% off | $5.51/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Permanent Marker - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $78$13040% off | $5.51/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Forbidden Fruitcake | Big Buds | 14.15g Standard Farms · Flower | 14.15 g | $78$13040% off | $5.51/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Humboldt Dream - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $78$13040% off | $5.51/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | The Solid Lemon Orange 14.15g Sativa Flower Flower | 14.15 g | $81$13540% off | $5.72/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | The Solid Grandi Delight 14.15g Hybrid Flower Flower | 14.15 g | $81$13540% off | $5.72/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Ancient Roots Secret Sandwich Cookie 3.5g Flower Indica Flower | eighth | $20.40$3440% off | $5.83/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Ancient Roots LAGF 3.5g Flower Hybrid Flower | eighth | $20.40$3440% off | $5.83/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Ancient Roots Zweet Inzanity 3.5g Flower Hybrid Flower | eighth | $20.40$3440% off | $5.83/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ancient Roots RVR 3.5g Flower Hybrid Flower | eighth | $20.40$3440% off | $5.83/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Modified Cookies #2 - Select | Flower | 14.15g Certified Cultivators · Flower | 14.15 g | $84$14040% off | $5.94/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Permanent Cherries | Flower | 14.15g Certified Cultivators · Flower | 14.15 g | $84$14040% off | $5.94/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Peach Dosi - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $84$14040% off | $5.94/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Jacks Delight | Big Buds | 14g RYTHM · Flower | 14.15 g | $84$14040% off | $5.94/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Good Green OMG 3.5g Flower Hybrid Flower | eighth | $21$3540% off | $6/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Good Green White OG 3.5g Flower Indica Flower | eighth | $21$3540% off | $6/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Butterfly Effect Lemon G 3.5g Sativa Flower Flower | eighth | $21.60$3640% off | $6.17/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Butterfly Effect Super Lemon Haze 3.5g Sativa Flower Flower | eighth | $21.60$3640% off | $6.17/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Apple Zoap - 2.83G - Flower Firelands Scientific · Flower | 2.83 g | $18$3040% off | $6.36/g | Nectar Euclid · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Euclid flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Euclid price: $6.82 per gram (middle of $5.09–$9.26). That works out to about $23.87 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Euclid publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Euclid price data: cheapest weed in Euclid, cheap ounces, Euclid flower price index, Euclid deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.