| 1 | Pina Express Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sunset Sherbet Indica Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Boof Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Trop Thunder Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bacio Gelato Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grape Stomper Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | High-C Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $9 | $9/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pyramid | Budder Resin Cartridge | 1g | gram | $12 | $12/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mars OG | Budder Cartridge | 1g | gram | $12 | $12/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pyramid - Sauce - 1000mg Carts - Sour Diesel (Rec Only) Vape Pens | gram | $12 | $12/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Pyramid - Sauce - 1000mg Carts - Apple Strudel (Rec Only) Vape Pens | gram | $12 | $12/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pyramid - Sauce - 1000mg Carts - Jerry (Rec Only) Vape Pens | gram | $12 | $12/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | ARTISAN Vape - Clementine Kush, 1g | gram | $14 | $14/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | ARTISAN Vape - Durban Haze, 1g | gram | $14 | $14/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | SAUCE Vape Cartridge - Live Resin Infused, 1g (Strain Specific) | gram | $15 | $15/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | CSC - Distillate 1000mg Cartridge (Sauce) - Bio Chem (I) Vape Pens | gram | $15 | $15/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fat Grams Live Resin Vape 4.0g - Strawberry Nightmare Vape Pens | 4 g | $85 | $21.25/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Fat Grams Live Resin Vape 4.0g - Donny Burger (Rec Only) Vape Pens | 4 g | $85 | $21.25/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Fat Grams Live Resin Vape 4.0g - Ecto - Cooler Vape Pens | 4 g | $85 | $21.25/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Fat Grams Live Resin Vape 4.0g - Ecto - Cooler (Rec Only) Vape Pens | 4 g | $85 | $21.25/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Fat Grams Live Resin Vape 4.0g - Donny Burger Vape Pens | 4 g | $85 | $21.25/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papaya Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $23 | $23/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Next One Sativa Distillate Vape - 1g | gram | $23 | $23/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cookies-Lemonnade-Natural Terp Series-1000 Cartridge-Lemoncello #10 (Rec Only) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Skywalker OG | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Northern Lights | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Orange Crush | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pineapple Express | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Maui Waui | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Magic Melon | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Granddaddy Purp | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Fruit Punch | Melted Diamond Live Resin Pod | 1.0g | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Cough | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cherry Gelato | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blue Dream | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Watermelon Burst | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Apple Jack | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) | gram | $30 | $30/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Binske - Cherry Power - Ceramic Cart 0.5G (REC ONLY) Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Binske - Guava Slush - Ceramic Cart 0.5G (REC ONLY) Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Binske - Strawberry Haze - Ceramic Cart 0.5G (REC ONLY) Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery Glouster · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |