Cheapest weed in Lewis Center, OH
345 Lewis Center menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Ohio city: cheapest weed in Ohio
Cheapest flower in Lewis Center
See all flower prices →Cheapest right now: Bubble Truffle (I) Flower - 1 at Feel State Dispensary - Lewis Center — $64 ($4.52 per gram) · 168 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bubble Truffle (I) Flower - 1 Flower | 14.15 g | $64 | $4.52/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Momochi Flower Northwoods Cannabis · Flower | 28.3 g | $128 | $4.52/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Atomic Breath Smalls (H) Flower Flower | 28.3 g | $145 | $5.12/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zupa #7 (H) Flower Flower | 2.83 g | $15 | $5.30/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Momochi (H) Flower Flower | 2.83 g | $15 | $5.30/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Triple Beam (H) Flower Flower | 2.83 g | $15 | $5.30/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Orange Z | Smalls | 14g Find · Flower | 14.15 g | $76.50 | $5.41/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sherbz #7 (I) Flower - 1 Flower | 14.15 g | $77 | $5.44/g | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lewis Center
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Eden's Trees | Blue Dream | Cartridge | .9G at Feel State Dispensary - Lewis Center — $30 ($3 per gram) · 19 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Lewis Center
See all edibles prices →Cheapest right now: Gummies - Sweet Peach (S) - 300mg, 6pk at Feel State Dispensary - Lewis Center — $20 ($6.67 per 100mg of THC) · 158 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gummies - Sweet Peach (S) - 300mg, 6pk Edibles | each · 6-pack · 300mg THC | $20 | $6.67/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chocolate - High Dose Classic Chocolate Bar (H) - 500mg, 10pc Edibles | each · 500mg THC | $40 | $8/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Watermelon Smash (H) Gummies - 500mg, 10pk Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $43 | $8.60/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Chocolate - Peanut Butter Crunch Bar (H) - 330mg, 10pc Edibles | each · 330mg THC | $30 | $9.09/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MEGA Blackberry Pearls 1:1 CBN:THC Gummies | 500mg | 10ct | 50mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $48 | $9.60/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1:1 CBD Strahhhberry (H) Gummies - 440mg, 10pk Edibles | each · 10-pack · 440mg THC | $43 | $9.77/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Peach Gummies (H) - 100mg, 10pk Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tyson 2.0 | Mike Bites | Watermelon Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea TYSON 2.0 · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | Feel State Dispensary - Lewis Center Lewis Center · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lewis Center flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lewis Center →Discounted items across Lewis Center menus, newest first.
Best dispensaries in Lewis Center →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.