Cheapest flower in Lorain, OH
Cheapest right now: Baby Turtle Shake at Klutch Cannabis Dispensary Lorain — $62.40 ($4.41 per gram)
166 comparable flower listings at 1 Lorain dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Baby Turtle Shake Flower | 14.15 g | $62.40$9635% off | $4.41/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | | Meltdown Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | | OG Kiss Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | | Motorbreath Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | | Kockeyed Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bananas Foster Ground Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gastro Pop Ground Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | | SherbHead Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | | Orange 43 Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | | Sherbz Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | | RS11 Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | | Lemon Cherry Gelato Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | | Blue Raz Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kush Mints - Flower 14.15g Klutch Cannabis · Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | | Cherry RTZ Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | | Syrupz Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | | Sherb Cream Pie Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | | Jealousy Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Wedding Cake Flower | 14.15 g | $91$14035% off | $6.43/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Concrete Jungle | Flower | 14.15g Certified Cultivators · Flower | 14.15 g | $98$14030% off | $6.93/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strawberry Lemonade | Flower | 14.15g Certified Cultivators · Flower | 14.15 g | $98$14030% off | $6.93/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Zack's Cake Flower | 14.15 g | $98$14030% off | $6.93/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Permanent Cherries | Flower | 14.15g Certified Cultivators · Flower | 14.15 g | $98$14030% off | $6.93/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | The Cream Select Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | | Motorbreath | Flower | 14.15 g | $105$14025% off | $7.42/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Motor Breath Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Banner 2.0 Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Certified Cultivators | Flower | Modified Cookies #2 Certified Cultivators · Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Headband 99 Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strawberry Lemonade Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Moonbow Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dayton's Delight Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Divine Inferno Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | FL Sunrise Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Chiesel Delight Flower | 3.54 g | $28.60$4435% off | $8.08/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Kings Fire – 14.15g Farkas Farms · Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | RYTHM Mini Buds Screamin OG [14.15g] RYTHM · Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Certified Cultivators | Flower | Dark Rainbow Certified Cultivators · Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Miracle Mints Select Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sherbtang #1 Select Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Lorain Lorain · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lorain flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lorain price: $11.43 per gram (middle of $6.01–$14.29). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Lorain publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lorain price data: cheapest weed in Lorain, cheap ounces, Lorain flower price index, Lorain deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.