Cheapest flower in Northfield, OH
Cheapest right now: Baby Turtle Shake at Klutch Cannabis Dispensary Northfield — $62.40 ($4.41 per gram)
149 comparable flower listings at 1 Northfield dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Baby Turtle Shake Flower | 14.15 g | $62.40$9635% off | $4.41/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | | OG Kiss Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | | Meltdown Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | | Kockeyed Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bananas Foster Ground Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kush Mints - Flower 14.15g Klutch Cannabis · Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | | Sherb Cream Pie Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | | RS11 Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | | Lemon Cherry Gelato Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | | Cherry RTZ Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | | Jealousy Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | | Orange 43 Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | | Blue Raz Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | | Syrupz Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | | Ice Cream Cake Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | | Sherbz Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Wedding Cake Flower | 14.15 g | $91$14035% off | $6.43/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Concrete Jungle | Flower | 14.15g Certified Cultivators · Flower | 14.15 g | $98$14030% off | $6.93/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Blue Beach Haze | Smalls | 14g Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Red Bird Flower | 28.3 g | $200 | $7.07/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Cream Select Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | LA Baker Select Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banner 2.0 Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Moonbow Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dayton's Delight Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Permanent Cherries Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Divine Inferno Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Modified Cookies Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Headband 99 Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strawberry Lemonade Flower | eighth | $28$4030% off | $8/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Chiesel Delight Flower | 3.54 g | $28.60$4435% off | $8.08/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Kings Fire – 14.15g Farkas Farms · Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Certified Cultivators | Flower | Dark Rainbow Certified Cultivators · Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Glitter Bomb Select Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Giggin Grapes Select Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sherbtang #1 Select Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Miracle Mints Select Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lemon Cherry Diesel Flower | 14.15 g | $130 | $9.19/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Black Soap Flower | eighth | $33 | $9.43/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | | Catfish | Flower | 3.54 g | $33.75$4525% off | $9.53/g | Klutch Cannabis Dispensary Northfield Northfield · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Northfield flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Northfield price: $11.43 per gram (middle of $6.01–$14.40). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Northfield publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Northfield price data: cheapest weed in Northfield, cheap ounces, Northfield flower price index, Northfield deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.