Cheapest flower in Zanesville, OH
Cheapest right now: Space Rocks - 888603 at Trulieve Zanesville Dispensary — $28 ($2.80 per gram)
101 comparable flower listings at 1 Zanesville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Space Rocks - 888603 Flower | 7/10 g | $28 | $2.80/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hippie Crasher | 14.15g Flower | 14.15 g | $80$10020% off | $5.65/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cold Snap Flower - 1307834 Flower | 28.3 g | $175$25030% off | $6.18/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sing Sling Flower - 1316254 Flower | 28.3 g | $175$25030% off | $6.18/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apples and Bananas Flower - 1255945 Flower | 28.3 g | $175$25030% off | $6.18/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cold Creek Kush | Big Buds | 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Earthquake | Big Buds | 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Purple Octane Flower - 1360822 Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cold Creek Kush Flower - 1270439 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1259923 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sweet Tooth Flower - 1317406 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Disco Diesel Flower - 1227929 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pink Certz Flower - 1256076 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Apples and Bananas | Big Buds | 14.15g Modern Flower · Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Red Bird | Big Buds | 14.15g Modern Flower · Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Kushlato Flower - 1322269 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1324315 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | GMO Smalls - 1328107 Flower | quarter | $56$8030% off | $8/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Neon Smalls - 1333029 Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Salty Watermelon Tier 2 - 2.83G - Flower Firelands Scientific · Flower | 2.83 g | $23.10$3330% off | $8.16/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rollins Popcorn - 377606 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Bomboloni Flower - 1311851 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Motorbreath | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pineapple Cake | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hippie Crasher | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1324116 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sing Sling Flower - 1324311 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Stank Breath Flower - 1319057 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | GMO Flower - 1325432 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Super Lemon OG Flower - 1324404 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mango Mintality Flower - 1280730 Flower | 14.15 g | $130 | $9.19/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Triple Chocolate Chip - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $130 | $9.19/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cookie Kush Flower - 1319581 Flower | eighth | $35 | $10/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Truffle T Flower - 1324342 Flower | eighth | $35 | $10/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rainbow Guava Flower - 1320026 Flower | eighth | $35 | $10/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pink Certz Flower - 1322504 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cloud 10 Flower - 1321712 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Kushlato Flower - 1322422 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Apples and Bananas Flower - 1321704 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sweet Tooth Flower - 1324416 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Zanesville Dispensary Zanesville · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Zanesville flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Zanesville price: $11.13 per gram (middle of $7.42–$14.13). That works out to about $38.96 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Zanesville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Zanesville price data: cheapest weed in Zanesville, cheap ounces, Zanesville flower price index, Zanesville deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.