| 1 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Blue Razz War Heads (IND) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Marshmallow Orbitz (IND) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Maple Syrup Drip (IND) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Federal Reserve OG (HYB) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Pink Gum Ball (IND) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Cotton Candy Crunch (HYB) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Strawberry N' Cream (SAT) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Cherry Ztripez (HYB) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Crooked Smile 28g Infused Pre-Rolls - Zuava (SAT) Infused Pre-rolls | ounce | $40 | $1.43/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Melon Madness Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Apples & Bananas Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Blue Dream Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Granddaddy Purple Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Honey Dew Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Pina Colada Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Raspberry Lemonade Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - SFV OG Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Strawberry Shortcake Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Rockstars 7 Pack Infused PR's - Strawberry Yum Yum Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $15 | $1.79/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | ALTRD 3g Infused Pre-Roll - Watermelon Drip Infused Pre-rolls | 3 g | $7 | $2.33/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ALTRD 3g Infused Pre-Roll - Mango Magic Infused Pre-rolls | 3 g | $7 | $2.33/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | ALTRD 3g Infused Pre-Roll - Orange Dreamsicle Infused Pre-rolls | 3 g | $7 | $2.33/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ALTRD 3g Infused Pre-Roll - Strawberry Sensation Infused Pre-rolls | 3 g | $7 | $2.33/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ALTRD 3g Infused Pre-Roll - Mystery Infused Pre-rolls | 3 g | $7 | $2.33/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Double Tap (IND) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Scarface OG (HYB) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Wine Mixer (HYB) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Strawberry Cake (IND) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Phantom Arrow (IND) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Pina Acai (HYB) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Rainbow Sherbert (HYB) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cartel Oil 16.8g Infused Pre-Rolls - Swayze (HYB) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Viper (SAT) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Blueberry Power Crasher (IND) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Guava Cake (HYB) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Tha Melon (HYB) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Salty Watermelon (HYB) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Recon (IND) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Kiwi Kush (IND) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cartel Oil 8.4g Infused Pre-Rolls - Lime Sorbet (IND) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $24 | $2.86/g | herbal legends cannabis stop Achille · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |