Cheapest weed in Cartwright, OK
299 Cartwright menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Cartwright
See all flower prices →Cheapest right now: BackCountry | Flower | 28G | Gumbo at Oklahoma’s Best Cannabis — $50 ($1.79 per gram) · 39 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BackCountry | Flower | 28G | Gumbo Flower | each | $50 | $1.79/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Oreoz - 28g - The Hub Flower | each | $50 | $1.79/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Backcountry | Flower | 28G | Black Runtz - Super Flower | each | $50 | $1.79/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Cherry Runtz - 28g - The Hub Flower | each | $50 | $1.79/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Permanent Marker - 28g - The Hub Flower | each | $50 | $1.79/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Backcountry | Flower | 28G | Divine Mintz Flower | each | $50 | $1.79/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tropical Runtz - 3.5g - Demboyz - Flower Prepackaged Flower | each | $13 | $3.71/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Alien Mintz - 3.5g - Demboyz - Flower Prepackaged Flower | each | $13 | $3.71/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Cartwright
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Lemon Lime - 1g vape - Hourglass extracts at Oklahoma’s Best Cannabis — $5 ($5 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lemon Lime - 1g vape - Hourglass extracts Vape Pens | each | $5 | $5/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grape Goji - 1g cart - Hourglass Extracts Vape Pens | each | $5 | $5/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Papaya Sherb | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $7 | $7/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Peach Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $7 | $7/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $7 | $7/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grape God | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $7 | $7/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Banana Sherbet | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $7 | $7/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Baja Splash - 1g cart - Arctic Extracts Vape Pens | each | $7 | $7/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Cartwright
See all edibles prices →Cheapest right now: Smack! | Guava Pear Gummies | 10ct | 1000mg at Oklahoma’s Best Cannabis — $2.50 ($0.25 per 100mg of THC) · 76 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smack! | Guava Pear Gummies | 10ct | 1000mg Smack · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $2.50 | $0.25/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Stoned Strawberry 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Mighty Mango 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Peachy Paradise 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Blazed Berry 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $8 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Chamoy Pineapple - WOW Gummies | 1250mg | Edibles | each · 1250mg THC | $10 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Creme & Strawberries - WOW Gummies | 1250mg | Edibles | each · 1250mg THC | $10 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sweet Ocean Breeze - WOW Gummies | 1250mg | Edibles | each · 1250mg THC | $10 | $0.80/100mg THC | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Cartwright
See all concentrates prices →Cheapest right now: BHO | 28G | Nectar Knockout at Oklahoma’s Best Cannabis — $60 ($2.14 per gram) · 47 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BHO | 28G | Nectar Knockout Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smack | Concentrate | Sativa | pop tart | 28g Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BHO | 28G | GINGER TEMPTATION Concentrates | each | $60 | $2.14/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zour Apples - 28g - Gas Plug - Baller Jar Concentrates | each | $75 | $2.68/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cookie Monster - 28g - Gas Plug - Baller Jar Concentrates | each | $75 | $2.68/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Citrus Sap - 28g - Concentrate - Arctic Extracts Concentrates | each | $75 | $2.68/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Cherry Soda | Solvent | 28g Concentrates | each | $75 | $2.68/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grapefruit - 28g - Concentrate - Arctic Extracts Concentrates | each | $75 | $2.68/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Cartwright
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: PR - Sour Diesel - 28ct pack at Oklahoma’s Best Cannabis — $22 ($0.79 per piece) · 33 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PR - Sour Diesel - 28ct pack 710Trading · Pre-rolls | each · 28-pack | $22 | $0.79/piece | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Slapaya - 1g - pre roll - Hourglass Extracts Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grease Monkey - 1g Pre-Roll - Hourglass Extracts Pre-rolls | each | $1 | $1/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Terp Talk | Devils Crack | Joint | 1g Terp Talk · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Terp Talk | White Truffle | Joint | 1g Terp Talk · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Terp Talk | Punch Breath | Joint | 1g Terp Talk · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Terp Talk | Melange Punch | Joint | 1g Terp Talk · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Terp Talk | MAC Truck | Joint | 1g Terp Talk · Pre-rolls | each | $2 | $2/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Cartwright
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Orange Bellini | 16.8g| Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | at Oklahoma’s Best Cannabis — $40 ($2.38 per gram) · 58 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orange Bellini | 16.8g| Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.38/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Orange Peel | 16.8g| Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.38/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Clementine | 16.8g| Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Infused Pre-rolls | each | $40 | $2.38/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Orange Dreamsicle - ALTRD - Infused 3g Pre Roll Infused Pre-rolls | each | $8 | $2.67/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mango Magic - ALTRD - Infused 3g Pre Roll Infused Pre-rolls | each | $8 | $2.67/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Berry Blast - ALTRD - Infused 3g Pre Roll Infused Pre-rolls | each | $8 | $2.67/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BLACK WIDOW - 7g Pre Rolls - Flash bangs Infused Pre-rolls | each | $20 | $2.86/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fire in the Hole - 7g pre roll - Flash Bangs Infused Pre-rolls | each | $20 | $2.86/g | Oklahoma’s Best Cannabis Cartwright · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Cartwright flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Cartwright →Discounted items across Cartwright menus, newest first.
Best dispensaries in Cartwright →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.