Cheapest weed in Choctaw, OK
424 Choctaw menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Choctaw
See all flower prices →Cheapest right now: ** $19.99 - SHAKE OUNCES ** at Urban Leaf Company - Dispensary — $19.99 ($0.71 per gram) · 46 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ** $19.99 - SHAKE OUNCES ** Flower | ounce | $19.99 | $0.71/g | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Smalls 28g Flower | each | $51.36 | $1.83/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Purple Kush Kief 7g - Springbrook Nursery Flower | each | $17.13 | $2.45/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Green Crack Kief 7g - Springbrook Nursery Flower | each | $17.13 | $2.45/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jigglers 3.5g - Yummy Flowers Flower | each | $8.57 | $2.45/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Bridge 3.5g - Well Rooted Genetics Flower | each | $8.57 | $2.45/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Springbrook Diesel smalls 14g - Springbrook Nursey Flower | each | $42.82 | $3.06/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lilac Diesel 28g - Gas Farms Flower | each | $85.65 | $3.06/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Choctaw
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Kartz 1g Cart - Blueberry Gushers at The Budologist — $4.28 ($4.28 per gram) · 253 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kartz 1g Cart - Blueberry Gushers Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Apricot Sunray | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Wild in the Streets | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Crimson Cream | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Berry Pear | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Okie Runtz | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Raspberry Rush | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kartz 1g Cart - Electric Green Apple Vape Pens | each | $4.28 | $4.28/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Choctaw
See all edibles prices →Cheapest right now: Peach | 1000mg | Indica Gummies at Urban Leaf Company - Dispensary — $19 ($1.90 per 100mg of THC) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Peach | 1000mg | Indica Gummies Natures Key · Edibles | each · 1000mg THC | $19 | $1.90/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry | 1000mg | Hybrid gummies Natures Key · Edibles | each · 1000mg THC | $19 | $1.90/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blueberry | 1000mg | Indica Gummies Natures Key · Edibles | each · 1000mg THC | $19 | $1.90/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cheddar Kush Popcorn Snack | 500mg Country Cannabis · Edibles | each · 500mg THC | $12 | $2.40/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Dreamzzz | 500MG THC | 40MG Melatonin | Indica | Dragonfruit Natures Key · Edibles | each · 500mg THC | $14 | $2.80/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nano Bites - Raspberry 1:1 CBD 250mg, Indica Enhanced DŌSD Edibles · Edibles | each · 250mg THC | $11 | $4.40/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JUICY 300MG GUMMIES Edibles | each · 300mg THC | $13.50 | $4.50/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 250MG - SOLAR ROCKET HARD CANDIES Edibles | each · 250mg THC | $13 | $5.20/100mg THC | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Choctaw
See all concentrates prices →Cheapest right now: Mac Cake 28g Baller Jar - Boro at The Budologist — $64.24 ($2.29 per gram) · 99 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mac Cake 28g Baller Jar - Boro Concentrates | each | $64.24 | $2.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Melonade Breath 28g Baller Jar - Boro Concentrates | each | $64.24 | $2.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GMO Sherb 28g Baller Jar - Boro Concentrates | each | $64.24 | $2.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gastro Pop 28g Baller Jar - Boro Concentrates | each | $64.24 | $2.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Garlic Festival 28g Baller Jar - Boro Concentrates | each | $64.24 | $2.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Funyunzz 28g Baller Jar - Boro Concentrates | each | $64.24 | $2.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Smack 2g Baller Jar - Grape Cream Cake Concentrates | each | $8.57 | $4.29/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 3g Concentrate Live Resin - Papa Burger Concentrates | each | $17.13 | $5.71/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Choctaw
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: $1.99 - 1GRAM PRE ROLLS at Urban Leaf Company - Dispensary — $1.99 ($1.99 per gram) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | $1.99 - 1GRAM PRE ROLLS Pre-rolls | each | $1.99 | $1.99/g | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 1G - ALTVM TOP SHELF PRE ROLL Pre-rolls | each | $5 | $5/g | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 10 PACK OF 1G PRE (10G) Pre-rolls | each · 10-pack | $18 | $18/g | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ONLYZIPS - OUNCE OF PRE ROLLS PACK Pre-rolls | each | $25 | $25/piece | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ROCKSTAR - OUNCE PRE ROLL PACKS Pre-rolls | each | $25 | $25/piece | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Choctaw
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: 5 PACK - INFUSED MINI JOINTS at Urban Leaf Company - Dispensary — $12 ($2.40 per piece) · 4 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 PACK - INFUSED MINI JOINTS Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $12 | $2.40/piece | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Orange Oasis | Diamond Infused Preroll | 1G Country Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | .6G - CHILL STICKS - INFUSED PRE ROLL Infused Pre-rolls | each | $5 | $8.33/g | Urban Leaf Company - Dispensary Choctaw · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Moon Rock | Watermelon Bubblegum | Infused Blunt | 1.5g MOON DUST · Infused Pre-rolls | each | $12.85 | $8.57/g | The Budologist Choctaw · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Choctaw flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Choctaw →Discounted items across Choctaw menus, newest first.
Best dispensaries in Choctaw →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (5 items at 1 store), infused pre-rolls (4 items at 2 stores), drinks (3 items at 1 store) in Choctaw — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.