| 1 | Cartel - Diamond PR - Chernobyl - 8.4g Concentrates | each | $22 | $2.62/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kitchen Sink | Solvent | Badder | 7g Concentrates | each | $22 | $3.14/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Arctic Extracts - Cured Resin - Trop Cherries - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Arctic Extracts - Cured Resin - Trop Cherries - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | cantaloupe haze | Solvent | 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | koko puffs | Solvent | 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Arctic Extracts - Cured Resin - Pink Champagne - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Arctic Extracts - Cured Resin - Pink Champagne - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Arctic Extracts - Cured Resin - Peach Mojito - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Arctic Extracts - Cured Resin - Lava Cake - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Arctic Extracts - Cured Resin - Do-Si-Dos - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Arctic Extracts - Cured Resin - Day Trippin - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Arctic Extracts - Cured Resin - Dantes Inferno - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | cantaloupe haze | Solvent | 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Arctic Extracts - Cured Resin - Chimera Punch - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Arctic Extracts - Cured Resin - Apricot Jelly - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | koko puffs | Solvent | 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Orange Creamsicle | Solvent | Sugar | 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Arctic Extracts - Cured Resin - Dantes Inferno - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Arctic Extracts - Cured Resin - Do-Si-Dos - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Arctic Extracts - Cured Resin - Lava Cake - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Arctic Extracts - Cured Resin - Moonlit Moss - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Arctic Extracts - Cured Resin - Peach Mojito - 7g Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Arctic Extracts - Cured Resin - Blue Zushi - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Arctic Extracts - Cured Resin - Kitchen Sink - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grease Monkey | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Arctic Extracts - Cured Resin - Ghost Train Haze - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Arctic Extracts - Cured Resin - Frozen Runtz - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | apple tartz | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Arctic Extracts - Cured Resin - Acai Gelato - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Apricot Jelly | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Critical Mass | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Citral Glue | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Arctic Extracts - Cured Resin - Dantes Inferno - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Arctic Extracts - Cured Resin - Lime Haze - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Arctic Extracts - Cured Resin - Lava Cake - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wedding Crasher | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dirty Bird | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Medical Marijuana Dispensary Dewey · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | purple champagne | Solvent | 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Arctic Extracts - Cured Resin - Gorilla Cookies - 3.5g Concentrates | each | $14 | $4/g | Humboldt Cannabis Dewey · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |