| 1 | Scalable Farms Commander & Cheef Platinum OG 14ct PR Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $40 | $2.86/piece | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Scalable Farms Commander & Cheef Bubblegum OG 14ct PR Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $40 | $2.86/piece | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Scalable Farms Commander & Cheef Yoda OG 14ct PR Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $40 | $2.86/piece | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Bellini | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Salty Watermelon | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Tropical Trip | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Violet Delight | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Magnificent Mile | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Southern Lights | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Banana Nose Candy | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Apricot Jelly | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Terminator OG | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Tahoe Purps | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Space Monster | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Pre-Roll Bundle | Hybrid | Phatt Frutty | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Washington Apple | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Wild Berry Poptart | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Guava Haze | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Magic Melon | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $30 | $3.57/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Presidential- NYC Diesel Blunt- (1,5G) Infused Pre-rolls | each | $18 | $3.60/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Scalable Farms Commander & Cheef Yoda OG 5ct PR Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/piece | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Scalable Farms Commander & Cheef Bubblegum OG 5ct PR Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/piece | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Scalable Farms Commander & Cheef Platinum OG 5ct PR Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/piece | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cartel Oil Co | Live Diamond Infused Blunt | Indica | Orangesicle | 2.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Blunt | Hybrid | Berry Sunset | 2.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Blunt | Hybrid | Apples to Apples | 2.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Blunt | Sativa | Candyland | 2.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Blunt | Indica | Purple Dragon | 2.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Blunt | Hybrid | Strawberry Banana Smoothie | 2.5g Infused Pre-rolls | each | $20 | $8/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cartel Oil Co | Colombian Mojito | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $10 | $8.33/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll | Indica | Ace of Spades | 1.2g Infused Pre-rolls | each | $10 | $8.33/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cartel Oil Co | Pink Champagne | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $10 | $8.33/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll | Sativa | Outer Space | 1.2g Infused Pre-rolls | each | $10 | $8.33/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cartel Oil Co | Orange Kush Cake | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $10 | $8.33/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cartel Oil Co | Peach Flambe | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $10 | $8.33/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Watermelon | Single Country Hits Infused Mini Pre-roll | .5GCountry Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Strawberry | Single Country Hits Infused Mini Pre-roll | .5GCountry Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Berries | Single Country Hits Infused Mini Pre-roll | .5GCountry Cannabis · Infused Pre-rolls | each | $5 | $10/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Scalable Farms Commander & Cheef Bubblegum OG 1g PR Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Atmosphere Cannabis - Commander & Cheef Lemon OG Kush 1g MoonRock PR Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Scalable Farms Marijuana Weed Dispensary Lindsay · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |