Cheapest concentrates in Midwest City, OK
Cheapest right now: BHO | 28G | Maui Wowie at Reefer Joe's — $70 ($2.50 per gram)
71 comparable concentrates listings at 4 Midwest City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BHO | 28G | Maui Wowie Concentrates | each | $70 | $2.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smack | Concentrate | Hybrid | Bow Wow | 2g Concentrates | each | $7 | $3.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Smack | Concentrate | Indica | Trippa Snippa | 2g Concentrates | each | $7 | $3.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | TRUMP RUNTZ | WAX | DDD | 3.5G Concentrates | each | $15 | $4.29/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 13TH GHOST | WAX | DDD | 3.5G Concentrates | each | $15 | $4.29/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | OKIE OIL KUSH | CRUMBLE | DDD | 3.5G Concentrates | each | $15 | $4.29/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Smack | Concentrate | Sativa | Call Saul | 2g Concentrates | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Smack | Concentrate | Indica | Wedding Cake | 2g Concentrates | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Smack | Concentrate | Sativa | Golden Pineapple | 2g Concentrates | each | $10 | $5/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | ACC Grape Stomper Sap 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | ACC Strawberry Kush Cake Sap 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | ACC Ekto Cooler Sap 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | ACC Honeydew Sap 3.5g (Hybrid) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | ACC Cream Pie Sap 3.5g (Hybrid) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | ACC Lemonberry Orgasm Sap 3.5g (Sativa) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | STRIPPER GLITTER | WAX | DDD | 3.5G Concentrates | each | $20 | $5.71/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | ACC Blueberry Yum-Yum Sap 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $20 | $5.71/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | TRUMP RUNTZ | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | TULSA KING OG | CRUMBLE | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | BLACK ICE | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | STRIPPER GLITTER | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | LOVE POTION | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 13TH GHOST | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $6 | $6/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BHO | 3.5G | Blackberry OG Kush Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dr. Funky's Cosmic Coolaid Fruit Stripe 3.5g (Indica) American Cannabis Company · Concentrates | each | $25 | $7.14/g | American Cannabis Company Midwest City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | BHO | 3.5G | Maui Wowie Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BHO | 3.5G | Pink Champagne Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BHO | 3.5G | The Original Z Concentrates | each | $25 | $7.14/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | BHO | 2G | Citral Glue Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | BHO | 2G | The Original Z Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | BHO | 2G | Frozen Runtz Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Splitz - Monica Lewinski & Gary Peyton 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | HIGH HOUSE MARIJUANA DISPENSARY OF MIDWEST CITY Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Splitz - Baja Blast / Strawberry Bubbles 2g Concentrates | each | $15 | $7.50/g | HIGH HOUSE MARIJUANA DISPENSARY OF MIDWEST CITY Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | BHO | 2G | Blackberry OG Kush Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | BHO | 2G | Cherry Sundae Concentrates | each | $15 | $7.50/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | PINK PELLIGRINO | CURED RESIN | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | DESIGNER ROLEX | CURED RESIN | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | MULE FUEL | CURED RESIN | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | SURF NINJA | WAX | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | OKLAHOMA SUNSET | CRUMBLE | DF | 1G Concentrates | each | $8 | $8/g | Reefer Joe's Midwest City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Midwest City concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Midwest City price: $8 per gram (middle of $5–$12). That works out to about $28 an eighth.
- 98.6% of priced concentrates listings in Midwest City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Midwest City price data: cheapest weed in Midwest City, cheap ounces, Midwest City flower price index, Midwest City deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.