Cheapest flower in Oklahoma City, OK
Cheapest right now: Falcon 9 - Shake, 28G Pre-Pack at Emerald Alley Dispensary — $14 ($0.50 per gram)
6,033 comparable flower listings at 90 Oklahoma City dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Falcon 9 - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Souffle - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | RS 11 - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Zushi - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Fizzy | Ground | 28g Gladiator Cannabis · Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Aloha Sugar - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Donuts - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tear Gas #9 - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bread & Butter - Shake, 28G Pre-Pack Flower | each | $14 | $0.50/g | Emerald Alley Dispensary Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 918 MAC - 28.3g Pre-Packed Shake - 918 Pink Flamingo Flower | each | $15 | $0.53/g | Top Kush Only Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 918 MAC - 28.3g Pre-Packed Shake - 918 Pink Flamingo Flower | each | $15 | $0.53/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pineapple Punch Shake (28g)- Grizzly Flower | each | $15$2025% off | $0.54/g | Waves Cannabis Co Medical Marijuana Dispensary Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Juicy Premium Flower - Unicorn Shoes Shake 1 OZ Pack Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Juicy Premium Flower - Bubble Gum Shake 1 OZ Pack Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | COOKIES Shake - 1 OZ Pack - Juicy Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | KRYPTOCHRONIC - TOP SELF - SHAKE - 1 OZ - $20 OTD Flower | each | $15 | $0.54/g | ReLeaf Organix Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | GUAVA GELATO - TOP SELF - SHAKE - 1 OZ - $20 OTD Flower | each | $15 | $0.54/g | ReLeaf Organix Oklahoma City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BLACK RUNTZ Shake - 1 OZ Pack - Juicy Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | 918 FRUIT JUICE - Pre-Packed Shake 28g - Pink Flamingo Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Static Cling Shake (28g)- Grizzly Flower | each | $15$2025% off | $0.54/g | Waves Cannabis Co Medical Marijuana Dispensary Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | party poppers | Ground | 28g Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | PLATNIUM OG Shake -1 OZ Pack - Juicy Flower | each | $15 | $0.54/g | Kush Burners Oklahoma City · ★ 1.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Reign Gardens Wedding Runtz Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - OKC Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Reign Gardens Umami Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - OKC Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Reign Gardens M.O.B. Shake Oz - Indica 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - OKC Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Reign Gardens Dyor Shake Oz - Hybrid 28g Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Apothecary Farms - OKC Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Doughboy Shake (28g)- Grizzly Flower | each | $15$2025% off | $0.54/g | Waves Cannabis Co Medical Marijuana Dispensary Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Confetti Cloud Shake (28g)- Grizzly Flower | each | $15$2025% off | $0.54/g | Waves Cannabis Co Medical Marijuana Dispensary Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Block Boy Shake (28g)- Grizzly Flower | each | $15$2025% off | $0.54/g | Waves Cannabis Co Medical Marijuana Dispensary Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Black Baccara Shake 28g- Gladiator Cannabis Flower | each | $15$2025% off | $0.54/g | Waves Cannabis Co Medical Marijuana Dispensary Oklahoma City · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | RED (SHAKE) - Pre-package - Blugotti Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | RED - Pre-package - Cherry Runtz Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | COOKIES Shake - 1 OZ Pack - Juicy Flower | each | $15 | $0.54/g | Top Kush Only Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | RED - Pre-package - Jungle Cake 28g - Hybrid Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | BLACK RUNTZ Shake - 1 OZ Pack - Juicy Flower | each | $15 | $0.54/g | Top Kush Only Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | RED - Pre-package - Perm Primera 28g - Sativa Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Red - Pre-Package - Zourz - 28g (Shake) (INDICA) Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | RED - Pre-package - Zupalicious 28g - Hybrid Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | RED (SHAKE) - Pre-package - Bolo Runtz - Hybrid Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Eden Rose Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 918 FRUIT JUICE - Pre-Packed Shake 28g - Pink Flamingo Flower | each | $15 | $0.54/g | Top Kush Only Dispensary Oklahoma City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Oklahoma City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Oklahoma City price: $4.28 per gram (middle of $1.96–$8.57). That works out to about $14.98 an eighth.
- 92.8% of priced flower listings in Oklahoma City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Oklahoma City price data: cheapest weed in Oklahoma City, cheap ounces, Oklahoma City flower price index, Oklahoma City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.