| 1 | Black Cherry | Black Cat Farms | Flower | 28g Flower | each | $38 | $1.36/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Fly x Oreos Lake & Bake Flower 28g Flower | each | $45 | $1.61/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | RS11 x Gorilla Glue Lake & Bake Flower 28g Flower | each | $45 | $1.61/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GG x Fatso | Lake & Bake | Flower | 28g Flower | each | $45 | $1.61/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Bean Skittles x Gorilla Glue Lake & Bake Flower 28g Flower | each | $45 | $1.61/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LCG X Soap Lake & Bake Flower 28g Flower | each | $45 | $1.61/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gassy Garlic | OMG | Popcorn Flower | 14g Flower | each | $30 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | XJ 13 | OMG | Popcorn Flower | 14g Flower | each | $30 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Skywalker OG | Urban Empire | Smalls Flower | 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Garlic Crusher OMG Popcorn Flower 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Prototype | OMG | Popcorn | 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Designer Runtz OMG Popcorn Flower 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ghost Runtz | OMG | Popcorn | 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lemon Cherry Gelato | OMG | Popcorn | Flower | 14g Flower | each | $35 | $2.50/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Biker Kush | OMG | Popcorn | 14g Flower | each | $35 | $2.50/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Designer Runtz | OMG | Popcorn | 14g Flower | each | $35 | $2.50/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Octane Mintz | OMG | Popcorn Flower | 14g Flower | each | $35 | $2.50/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hot Peanut Butter | OMG | Popcorn Flower | 14g Flower | each | $35 | $2.50/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Galactic Butter | Gas Pack | Smalls Flower | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Gummy Ringz | Gas Pack | Smalls Flower | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Oreo Mintz | Urban Empire | 3.5g Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Poppin Bottles | Grassfire | flower Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Carbon Kut Throat | Gas Pack | Smalls Flower | 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Gelato 33 | Grassfire | Flower Flower | quarter | $20 | $2.86/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Orange Peel Flower by Cloverleaf Greens Flower | gram | $3 | $3/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Frosted Gelato | OMG | Flower | 28g Flower | each | $85 | $3.04/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Glitter Bomb Urban Empire Flower 14g Flower | each | $45 | $3.21/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Skywalker OG | Urban Empire | Flower | 14g Flower | each | $45 | $3.21/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Animal Tree | OMG | Flower | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | GMO | Texoma | Flower | 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pablos Pineapple Flower Harmony Acres 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sniper OG Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Lemon Gas Flower Harmony Acres 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bad Santa | Harmony Acres | Flower | 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Creamsicle Gas Pack | Lake and Bake | Flower | 7g Flower | each | $30 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Purple Dosidos Gas Pack | Lake & Bake | Flower | 7g Flower | each | $30 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Galactic Butter Gas Pack | Lake & Bake | Flower | 7g Flower | each | $30 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Party Poppres gas pack | Lake & Bake | Flower | 7g Flower | each | $30 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Modified Grapes | Smalls | 14g | each | $60 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Beach Wedding | Smalls | 14g | each | $60 | $4.29/g | Dark Cloud Cannabis Co. Oologah · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |