| 1 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Tigermelon | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Hoodwreck | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Green Crack | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co | Rainbow Runtz | Infused Joints | 1.2g each | 14pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Pineapple Fields | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Indica | Purple Pinecone | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Banana Sundae | 16.8g Infused Pre-rolls | each | $42 | $2.50/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLLS 7 PCK | - RASPBERRY COUGH (SATIVA) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLLS 7 PCK | - FRUITYLICIOUS (INDICA) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLLS 7 PCK | - K TRAIN (INDICA) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cartel Oil Co | Dutch Dragon | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 7pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLLS 7 PCK | - SONOMA COMA (SATIVA) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | CARTEL OIL CO INFUSED PREROLL 7 PCK | - WILD BERRY POPTART (INDICA) Infused Pre-rolls | 8.4 g | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cartel Oil Co | Orange Cookies | Infused Joints | 1.2g each | 7pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $21.35 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLL 14 PCK | - LIONS GATE (INDICA) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $42.70 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLL 14 PCK | - GRAPE CREAM CAKE (INDICA) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $42.70 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLL 14 PCK | - DETROIT RUNTZ (HYBRID) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $42.70 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLL 14 PCK | - BUCKET LIST (SATIVA) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $42.70 | $2.54/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Hawaii '78 | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $22 | $2.62/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cartel Oil Co | Habibi | Infused Joints | 1.2g each | 7pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $22 | $2.62/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cartel Oil Co | Infused Pre-Roll Bundle | Sativa | Supersonic | 8.4g Infused Pre-rolls | each | $22 | $2.62/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Space Dawg | 8.4g Infused Pre-roll Bundle- Indica | Cartel Oil Co Infused Pre-rolls | each | $22 | $2.62/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ALTRD | Orange Dreamsicle | Infused Joint | 3gALTRD · Infused Pre-rolls | each | $8 | $2.67/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ALTRD | Mango Magic | Infused Joint | 3gALTRD · Infused Pre-rolls | each | $8 | $2.67/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | ALTRD | Berry Blast | Infused Joint | 3gALTRD · Infused Pre-rolls | each | $8 | $2.67/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | ALTRD | Mango Magic | Infused Joint | 3gALTRD · Infused Pre-rolls | 3 g | $8.54 | $2.85/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | ALTRD | Mystery | Infused Joint | 3gALTRD · Infused Pre-rolls | 3 g | $8.54 | $2.85/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | ALTRD | Orange Dreamsicle | Infused Joint | 3gALTRD · Infused Pre-rolls | 3 g | $8.54 | $2.85/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLL 1.2G | - JACK THE RIPPER (INDICA) Infused Pre-rolls | 1.2 g | $4.27 | $3.56/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5gCure Injoy · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $5.98 | $3.99/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Twisted Tangerine | Prism Infused Joint | 1.5gCure Injoy · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $5.98 | $3.99/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grape Escape | Prism Infused Joint | 1.5gCure Injoy · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $5.98 | $3.99/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Guava Licious | Prism Infused Joint | 1.5gCure Injoy · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $5.98 | $3.99/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lemon The Dream | Prism Infused Joint | 1.5gCure Injoy · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $5.98 | $3.99/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cartel Oil Co | Pink Acai | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $5 | $4.17/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cartel Oil Co | Blue Nerds | Diamond Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each | $5 | $4.17/g | Humboldt Cannabis Owasso · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GD INFUSED BLUNTS 2G | - JEALOUSY TAI Infused Pre-rolls | 2 g | $8.52 | $4.26/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | CARTEL OIL CO DIAMOND INFUSED PREROLL 1.2G | - WITCH DOCTOR (HYBRID) Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5.12 | $4.27/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | CARTEL OIL CO INFUSED PREROLL 1.2G | - SUBLIME (SATIVA) Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5.12 | $4.27/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | CARTEL OIL CO INFUSED PREROLL 1.2G | - JACK THE RIPPER (INDICA) Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5.12 | $4.27/g | EVERMORE EXOTICS Owasso · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |