| 1 | Grizzly | Shake | Cake Batter Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grizzly | Shake | Doughboy Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grizzly | Shake | Cookie Coma Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Shake | Sour Cherry Z Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grizzly | Shake | Super Slow Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Top Shelf Shake - Purple Chem | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Top Shelf Shake - Sour Cindy | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Top Shelf Shake - 10gs | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Top Shelf Shake - Liberty Haze | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Top Shelf Shake - On Point #1 | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Top Shelf Shake - Poppin Fresh | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Top Shelf Shake - Banana Float | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Discount Shelf Flower - Black Runtz | ounce | $30$37.5020% off | $1.07/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Discount Shelf Flower - Zkittlez | ounce | $30$37.5020% off | $1.07/g | Kush Gardens Dispensary - Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Gas Farm 28g California Octane Flower | ounce | $32$4020% off | $1.14/g | Lotus Gold Cannabis Co. Shawnee · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Choice Tier | Gelato Flower | ounce | $35 | $1.25/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Choice Tier | Black Cat | Donny Burger Flower | ounce | $35 | $1.25/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | cheese feetz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $4.99 | $1.43/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dantes Inferno - 3.5g Demboyz Prepackaged Flower Flower | quarter | $9.99 | $1.43/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Gumbo - 28g Daily Grind Pre-Packaged Flower Flower | ounce | $39.99 | $1.43/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Choice Tier | Black Cat | Tropical Cherry Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Choice Tier | Black Cat | Kiwi Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Choice Tier | Black Cat | Sour Diesel Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Choice Tier | Black Cat | Oreoz Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Choice Tier | Black Cat | Lava Cake Flower | half ounce | $20 | $1.43/g | Beyond The Pines - Cannabis Dispensary Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | KIWI - Prepack Buds - Black Cat Farms - $ Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Oklahoma Roots Shawnee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Red Velvet x LCG - Prepack Buds - Black Cat Farms - $ Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Oklahoma Roots Shawnee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | KIWI - Prepack Buds - Black Cat Farms - $ Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Roots Dispensary LLC. Shawnee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Red Velvet x LCG - Prepack Buds - Black Cat Farms - $ Flower | ounce | $40 | $1.43/g | Roots Dispensary LLC. Shawnee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Black Licorice LCG x Trop Cherries - PrePacked 1/2OZ (Smalls) - Bud Traderz - Modern Medicine Flower | half ounce | $22.50$3025% off | $1.61/g | Oklahoma Roots Shawnee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Licorice LCG x Trop Cherries - PrePacked 1/2OZ (Smalls) - Bud Traderz - Modern Medicine Flower | half ounce | $22.50$3025% off | $1.61/g | Roots Dispensary LLC. Shawnee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Permanent Market - $45 OZ Deal Flower | each | $45 | $1.61/g | Get Bak'd Weed Dispensary Shawnee Shawnee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mandarin Cookie | Big Buds | 3.5g Flower | half ounce | $24.99 | $1.78/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cap Junky - 14g Sol Terra Prepack Smalls Flower | half ounce | $24.99 | $1.78/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | GMO - 14g Sol Terra Prepack Smalls Flower | half ounce | $24.99 | $1.78/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Flavor Town - 14g Sol Terra Prepackaged Flower Flower | half ounce | $24.99 | $1.78/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mandarin Cookies - 28g Sol Terra Prepackaged Smalls Flower | ounce | $49.99 | $1.79/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Flavor Town | Smalls | 28.35g Flower | ounce | $49.99 | $1.79/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cap Junky - 28g Sol Terra Prepack Smalls Flower | ounce | $49.99 | $1.79/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | GMO - 28g Sol Terra Prepack Smalls Flower | ounce | $49.99 | $1.79/g | Capital Dank Shawnee Shawnee · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |