| 1 | Presidential Pee-Wee Moon Rock Blunts - Waui (2.1g)Presidential · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $20 | $2/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Presidential Pee-Wee Moon Rock Blunts - Cherry Gelato (2.1g)Presidential · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $20 | $2/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Presidential Pee-Wee Moon Rock Blunts - Presidential (2.1g)Presidential · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $20 | $2/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Presidential Moon Rock Blunt - Gorilla Goo (1.5g)Presidential · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $20 | $2/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartel Oil Co | Rainbow Sherbet | Infused Joints | 1.2g each | 14pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $40 | $2.38/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lone Wolf | Permanent Marker | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lone Wolf Family Farms | Big Mac | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lone Wolf Family Farms | Apple Fritter | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lone Wolf Family Farms | Animal Tree | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lone Wolf | Madarian Cookies | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Skunk #1 | Infused Minis | 0.7g each | 10pkLawn Darts · Infused Pre-rolls | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lone Wolf Family Farms | Tunnel Vision | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lone Wolf Family Farms | Killer Glue | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Lone Wolf Family Farms | Kacklesnatch | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lone Wolf Family Farms | GMO | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lone Wolf Family Farms | Façade | Infused Joints | 1.5g each | 10pk | 15 g · 10-pack | $40 | $2.67/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cartel Oil Co | Hoodwreck | Infused Joints | 1.2g each | 7pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $24 | $2.86/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cartel Oil Co | Bellini | Infused Joints | 1.2g each | 7pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $24 | $2.86/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cartel Oil Co | Acid Dough | Infused Joints | 1.2g each | 7pkCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 8.4 g · 7-pack | $24 | $2.86/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | SAP XTRAX | Oklahoma Hype | Electrolyte | Infused Joint | 1gSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SAP XTRAX | Oklahoma Hype | Pink Candy | Infused Joint | 1gSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | SAP XTRAX | Oklahoma Hype | Mo Black | Infused Joint | 1gSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | SAP XTRAX | Oklahoma Hype | Crown Apple | Infused Joint | 1gSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SAP XTRAX | Oklahoma Hype | Durban Lemonade | Infused Joint | 1gSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | SAP XTRAX | Oklahoma Hype | Lifesavers | Infused Joint | 1gSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | SAP XTRAX | Energy Smack Pack | Infused Joints | 1g each | 5pkSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $20 | $4/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | SAP XTRAX | Team Select Smack Pack | Infused Joints | 1g each | 5pkSAP XTRAX · Infused Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $20 | $4/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pineapple Express | Infused Preroll Joint | 14 pk | 14gCountry Cannabis · Infused Pre-rolls | half ounce · 14-pack | $58 | $4.14/g | Freedom Cannabis Dispensary Sulphur · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cartel Oil Co | Apples & Bananas | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cartel Oil Co | Chem De La Chem | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cartel Oil Co | Fiji Sunset | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cartel Oil Co | Super Lemon Haze | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cartel Oil Co | Lemon Cherry Gelato | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cartel Oil Co | Lemonade | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cartel Oil Co | Mango OG | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cartel Oil Co | Orange Cookies | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cartel Oil Co | Orange Kush Cake | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cartel Oil Co | Peach Flambe | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cartel Oil Co | Pink Acai | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cartel Oil Co | Raspberry Kush | Infused Joint | 1.2gCartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $5 | $4.17/g | Livwell Meds Sulphur Sulphur · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |