| 1 | Punchberry Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $20 | $10/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $20 | $10/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $20 | $10/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Watermelon Ice Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $20 | $10/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $20 | $10/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Jungle Juice Flavored Vape Cartridge | 1g (Distillate) | Sticks Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Green Dragon 1g Vape | Pineapple ZaZa | each | $15 | $15/g | Beaver Bowls Cannabis Showroom Albany · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | STICKS Haystack Haze Sativa Cartridge [1G] | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | STICKS Valley Purps Indica Cartridge [1G] | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Forbidden Fruit Flavored Vape Cartridge | 1g (Distillate) | Sticks Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | STICKS Mt Hood Magic Sativa Cartridge [1G] | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | STICKS Crater Lake Cookies Indica Cartridge [1G] | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | STICKS Strawberry Banana Kush Indica Cartridge [1G] | gram | $15 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Sour Diesel | Cured Resin Disposable | 2g | 2 g | $30 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Bacio Gelato | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Grapeness | Botanical Terpene Blend Disposable | 2g | 2 g | $30 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Orange Apricot | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Golden Pineapple | Cartridge | 1g | gram | $16.50 | $16.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Watermelon Wonder | Cartridge | 1g | gram | $16.50 | $16.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Mojito Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Tutti Frutti Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Blueberry Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Cherry Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Raspberry Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Grape Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Mango Cartridge 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Blue Ox | Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Raspberry Parfait | Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Rainbow Punch | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cherry Flavored THCa All-in-One Vape | 2g (Cured Resin) | Pocket Puffer Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Orange Soda | Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Citrus Twist | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | God's Breath All-in-One Vape | 2g (Cured Resin) | Pocket Puffer Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Grape Juice | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Sweet Watermelon | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Jammin' Blueberry Flavored All-in-One Vape | 2g (Distillate) | Feel Goods Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Strawberry Cough | Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Apricot Helix | Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Blueberry Bliss Flavored THCa All-in-One Vape | 2g (Cured Resin) | Pocket Puffer Vape Pens | 2 g | $35 | $17.50/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Tropical Blast | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | Green Room Dispensary - Albany Pacific Blvd Albany · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |