Cheapest weed in Aurora, OR
371 Aurora menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in Aurora
See all flower prices →Cheapest right now: Super Boof (H) at Justice Cannabis Company — $3.42 ($1.18 per gram) · 140 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Boof (H) Flower | 2.89 g | $3.42 | $1.18/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | White Widow B's (S) Flower | 30.1 g | $52.99 | $1.76/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Gazz B's (H) Flower | ounce | $51.28 | $1.83/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Green Crack Flower Frontier Farms Cannabis · Flower | ounce | $51.28 | $1.83/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Papaya Cake (H)- Flower | 2.3 g | $4.27 | $1.86/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Watermelon Jealousy (H) Flower | 12 g | $23.93 | $1.99/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blutonian x Black Caiman B's (H) Flower | 12.45 g | $25.64 | $2.06/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | MAC #1 (H) - B's Flower | 1.23 g | $2.56 | $2.08/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Aurora
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Berry Lemonade | Disposable | 2g at Justice Cannabis Company — $33.33 ($16.66 per gram) · 231 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Berry Lemonade | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Dutch Hawaiian | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Slurricane | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Apple Blast | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Euphoria Cookies | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Super Silver Haze | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blackberry Sour | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Citrus Fizz | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Justice Cannabis Company Aurora · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Aurora flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Aurora →Discounted items across Aurora menus, newest first.
Best dispensaries in Aurora →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.