| 1 | Banger Greatest Hits - Super Sour Diesel - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Banger Greatest Hits - Blue Dream - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Banger Greatest Hits - Forbidden Fruit - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banger Greatest Hits - Strawberry Cough - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Banger Greatest Hits - Super Boof - 2g Infused Cartridge Vape Pens | 2 g | $20 | $10/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Elevape - Divine Banana - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Elevape - Watermelon Sherbert - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Elevape - Blue Dream - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Elevape - Blueberry Syrup - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Elevape - Dark Rainbow 2.0 - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Elevape - Agent Orange - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Elevape - Trap Fuel - 1g Cured Resin Cartridge Vape Pens | gram | $12.49 | $12.49/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Grape Soda | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Northern Wreck | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Grown Rogue - Scented Marker - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Grown Rogue - Rainbow Runtz - 1g Cartridge Vape Pens | gram | $13.33 | $13.33/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | 2 Far Extracts - Hash Burger - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $29.17 | $14.59/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | 2 Far Extracts - Biscotti - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $29.17 | $14.59/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | 2 Far Extracts - Wing Suit - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $29.17 | $14.59/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Granddaddy Purple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | London Pound Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Maui Wowie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Ghost Train Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Gelatti | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15.83 | $15.83/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Angel - Light Hemp - 2g CBD AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33 | $16.50/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Hellavated Profilez - Orange Cream Pop - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16.66 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Hellavated Profilez - Maui Sunrise - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16.66 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Hellavated Profilez - Razberry Blitz - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16.66 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Hellavated - Strawberry Haze - 2g Flavored AIO Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sour Flower | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Hellavated - Water'yer Melon - 2g Flavored AIO Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Hellavated - Bomb Popz - 2g Flavored AIO Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Grape Stomper Cloud Bar 2g | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Timewreck | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Loot Bar - Black Rose - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Loot Bar - Dragon Snacks - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Loot Bar - Pineapple Jack - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Loot Bar - Pink Panther - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Loot Bar - Silvertooth - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Loot Bar - Thai Pearl - 2g AIO Cartridge Vape Pens | 2 g | $33.33 | $16.66/g | Herbal Choices Dispensary - Bandon Bandon · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |