| 1 | OG Kush | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $26 | $13/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | Banger - Super Sour Diesel - Cartridge Vape Pens | 2 g | $26 | $13/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | STICKS Haystack Haze Sativa Cartridge [1G] | gram | $17 | $17/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grown Rogue - Stuffed Cherry Gelato Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Grown Rogue - Gelonade Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Tutti Frutti Cartridge 1g | gram | $18 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Boujee Blendz - Strawberry Liquid Diamonds - Cartridge Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | STICKS Mt Hood Magic Sativa Cartridge [1G] | gram | $18 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | Grown Rogue - Scented Marker Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $18 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Pocket Puffer - Bacio Ave Cured Resin - Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $36 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | Pocket Puffer - Mendo Breath Cured Resin - Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $36 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Pocket Puffer - Southern Sunset - Disposable Cartridge Vape Pens | 2 g | $36 | $18/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | Apricot Helix | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Cranberry Kush | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | Pineapple Express | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Grape Ape | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Phlame - Tractor Certs Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | Phlame - Frozen Champaya Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Hellavated - Mango Dragon - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Watermelon Kush | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Gem Cart - Permanent Marker Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Bobsled - Cheetah Piss Black Line - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | Lime Sorbet | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | Bobsled - Crumble Lime Black Line - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | Bobsled - Petrol Pine Black Line - Cartridge Vape Pens | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Strawberry Cough | Cartridge | 1g | gram | $20 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | Blue Ox | Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | Pink Lemonade | Disposable | 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Hellavated - Melon Sherbert Cloud Bar - All-in-One Cartridge Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Water 'Yer Melon Cloud Bar 2g | 2 g | $40 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Hellavated - Pineapple Krush Cloud Bar - All-in-One Cartridge Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 32 | Punch Bowl | Blueberry Pineapple Turnover | Double Dip AIO | 2G | 2 g | $41 | $20.50/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 33 | GG4 Strainz Cartridge 1g | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 34 | Cherry Pie Profilez Cartridge 1g | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 35 | Gem Cart - Biscotti Pancakes Cured Resin - Cartridge Vape Pens | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 36 | Melon Sherbert Profilez Cartridge 1g | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 37 | GMO Cookies Pure Live Resin Cartridge 1g | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 38 | Gem Cart - Candy Pave x RS11 Vape Pens | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 39 | Grape Stomper Profilez Cartridge 1g | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sessions - Modified Grapes Distillate - Disposable Cartridge Vape Pens | gram | $22 | $22/g | The Medication Station Dispensary - Cottage Grove Cottage Grove · ★ 4.5 · pickup | Aug 1, 2026 |