Cheapest infused pre-rolls in Damascus, OR
Cheapest right now: Gary Payton | Infused Minis | 0.5g | 5pk at Electric Lettuce Dispensary — $30 ($7.50 per gram)
6 comparable infused pre-rolls listings at 1 Damascus dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gary Payton | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | Electric Lettuce Dispensary Damascus · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Piff Stixs Lil Piff Bio-Diesel Infused Pre-Roll 5pk 0.5g Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | Electric Lettuce Dispensary Damascus · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Portland Heights Pink Juice Moonrock Infused Blunt 2g Infused Pre-rolls | 2.22 g | $16.67 | $7.51/g | Electric Lettuce Dispensary Damascus · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Portland Heights Chocolate Runtz Moonrock Infused Blunt 2g Infused Pre-rolls | 2.22 g | $16.67 | $7.51/g | Electric Lettuce Dispensary Damascus · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Watermelon Cough-Sweets Slim | 1g Portland Heights · Infused Pre-rolls | 1.03 g | $10 | $9.71/g | Electric Lettuce Dispensary Damascus · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Portland Heights Grape Gas Moonrock Infused Slims 1g Infused Pre-rolls | 1.03 g | $12.50 | $12.14/g | Electric Lettuce Dispensary Damascus · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Damascus infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Damascus price: $7.51 per gram (middle of $7.50–$10.92). That works out to about $26.29 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Damascus publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Damascus price data: cheapest weed in Damascus, cheap ounces, Damascus flower price index, Damascus deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.