Cheapest pre-rolls in Hillsboro, OR
Cheapest right now: Yin Yang Thunderstruck x Hells Bells 56pk Pre-Rolls 0.5g at Electric Lettuce Dispensary — $50 ($1.79 per gram)
89 comparable pre-rolls listings at 2 Hillsboro dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yin Yang Thunderstruck x Hells Bells 56pk Pre-Rolls 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Yin Yang Whiskey For My Men x Beer For My Horses 56pk Pre-Rolls 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Yin Yang Big Deal Around Here x That Escalated Quickly Pre-Roll 56pk 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Yin Yangs I've Got a Fever x Need More Cowbell 56pk Pre-Roll 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Yin Yang Let's Get Baked x Wacky Tobacky 56pk Pre-Rolls 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Yin Yang Sharks with Frickin Lasers x Liquid Hot Magma 56pk 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Yin Yang Brothers Gotta Hug x Fat Guy Little Coat 56pk 0.5g Pre-rolls | ounce · 56-pack | $50 | $1.79/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lifted NW 31 Flavors x Hashburglar Pre-Roll 10pk 1g Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $22.50 | $2.25/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Lifted NW Cap Mintz x Lemon Cherry Sherbet Pre-Roll 10pk 1g Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $22.50 | $2.25/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Lifted NW Blue Ritz x Trap Fuel Pre-Roll 10pk 1g Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $22.50 | $2.25/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Lifted NW Baja Blasteroid x Dame Time Pre-Roll 10pk 1g Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $22.50 | $2.25/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Lifted NW Almond Biscotti x Tea & Terror Pre-Roll 10pk 1g Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $22.50 | $2.25/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Yin Yang Let's Get Baked x Wacky Tobacky 10pk Pre-Roll 0.5g Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $13.33 | $2.67/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Yin Yang Thunderstruck x Hells Bells 10pk Pre-Rolls 0.5g Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $13.33 | $2.67/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Truffle Shuffle | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Supreme Rukus | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Stuffed Cherry Gelato - 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Xclusives Taste Hillsboro Hillsboro · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | White Tahoe Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | each | $3 | $3/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Velvet Cookies - 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Xclusives Taste Hillsboro Hillsboro · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Trap Fuel - 1g Pre-rolls | gram | $3 | $3/g | Xclusives Taste Hillsboro Hillsboro · ★ 5.0 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | TKO Lemon Skunk x Hashburger x Swiss Watch 24pk Pre-Rolls .75g Pre-rolls | 18 g · 24-pack | $55 | $3.06/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Rocket Sticks Purple Marmalade Single Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $3.33 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | TKO Reserve Kingpin Grease Trap Single Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $3.33 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Drewby Doobie Clark Griswold x Glitter Bomb x Tropicanna Cherries Pre-Roll 6pk 0.5g Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $10 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Drewby Doobie Ice Cream Cake x Apple Tartz x Tigers Blood 6pk Pre-Roll 0.5g Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $10 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Drewby Doobie Illemonatti 10pk Pre-Rolls 0.5g Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $16.67 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Purple Milk | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $16.67 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Drewby Doobie Ego Checker 10pk Pre-Roll 0.5g Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $16.67 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Drewby Doobie Dante's Inferno 10pk Pre-Roll 0.5g Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $16.67 | $3.33/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | TKO Reserve Grease Trap 2pk Pre-Roll 0.75g Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $5.83 | $3.89/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | TKO Reserve Tropic Thunder 2pk Pre-Roll .75g Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $5.83 | $3.89/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | TKO Reserve Swiss Watch 2pk Pre-Roll 0.75g Pre-rolls | 1.5 g · 2-pack | $5.83 | $3.89/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cherry Dosi | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $2 | $4/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | GrandDaddy Dave | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $2 | $4/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Jokerz | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $2 | $4/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Banana Breath | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $2 | $4/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Event Horizon | Joints | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $2 | $4/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Headlights | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $20 | $4/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Pacific Grove Borinquem 10pk Pre-Roll 0.5g Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $20.83 | $4.17/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Banana Breath | Minis | 0.33g | 10pk Pre-rolls | 3.33 g · 10-pack | $14.17 | $4.26/g | Electric Lettuce Dispensary Hillsboro · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Hillsboro pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hillsboro price: $4.44 per gram (middle of $2.25–$8.33). That works out to about $15.54 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Hillsboro publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hillsboro price data: cheapest weed in Hillsboro, cheap ounces, Hillsboro flower price index, Hillsboro deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.