Cheapest pre-rolls in Lebanon, OR
Cheapest right now: Blue Cheese | Joints | 1g at La Mota — $2 ($2 per gram)
102 comparable pre-rolls listings at 3 Lebanon dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Oregon city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Cheese | Joints | 1g Pre-rolls | each | $2 | $2/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blue Cheese | Joints | 1g Pre-rolls | each | $2 | $2/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Blue Cheese | Joints | 1g Pre-rolls | each | $2 | $2/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Berry White | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $2 | $4/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Berry White | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $2 | $4/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Berry White | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $2 | $4/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Gojira | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Tropical OJ | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Gojira | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Ballerz | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Gojira | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Royal Runtz | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Sour Skunk | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Royal Runtz | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Sour Skunk | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Cherry Poptart | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Nerd Gummy | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cherry Poptart | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Lizard Burger | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Ballerz | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | The Final Boss | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Tropical OJ | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Lizard Burger | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Nerd Gummy | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Sour Skunk | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Royal Runtz | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Ballerz | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Lizard Burger | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Cherry Poptart | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Nerd Gummy | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Tropical OJ | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | The Final Boss | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | The Final Boss | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | each · 2-pack | $4 | $8/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Lotto | Minis | 0.75g | 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $18.67/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | lantz | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $18.67/g | La Mota Lebanon · ★ 4.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | lantz | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $18.67/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Lotto | Minis | 0.75g | 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $18.67/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Lotto | Minis | 0.75g | 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $18.67/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | lantz | Joints | 0.75g | 10pk Pre-rolls | each · 10-pack | $14 | $18.67/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Animal Treez | Minis | 0.5g | 6pk Pre-rolls | each · 6-pack | $11 | $22/g | La Mota Lebanon · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Lebanon pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lebanon price: $22 per gram (middle of $8–$40). That works out to about $77 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Lebanon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lebanon price data: cheapest weed in Lebanon, cheap ounces, Lebanon flower price index, Lebanon deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.