Cheapest weed in Molalla, OR
360 Molalla menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in Molalla
See all flower prices →Cheapest right now: ***Animal Cookies BX ~ Green Leaf Special at Today's Herbal Choice — $2.25 ($2.25 per gram) · 30 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ***Animal Cookies BX ~ Green Leaf Special Flower | gram | $2.25 | $2.25/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | ***Designer Runtz ~ Green Leaf Special Flower | gram | $2.25 | $2.25/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | ***Goo Breath ~ Green Leaf Special Flower | gram | $3 | $3/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | ***Sour Jack ~ Green Leaf Special Flower | gram | $3 | $3/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Juicy Jack ~ Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Punch breath ~ Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Bomb Pop B's ~ Flower | gram | $4 | $4/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Limelight ~ Flower | gram | $7 | $7/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Molalla
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Water 'Yer Melon Profilez Cartridge 1g at Today's Herbal Choice — $5 ($6.41 per gram) · 146 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Molalla
See all edibles prices →Cheapest right now: Drops | Black Currant Gummies | 200mg | 2ct | THC:CBD 50mg/ea at Today's Herbal Choice — $5 ($2.50 per 100mg of THC) · 73 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Drops | Black Currant Gummies | 200mg | 2ct | THC:CBD 50mg/ea Drops · Edibles | 24.5 g · 2-pack · 200mg THC | $5 | $2.50/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Drops | Blueberry Gummies | 250mg | 2ct | THC:CBD 25mg:100mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 250mg THC | $6.50 | $2.60/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Drops | Strawberry | 200mg | 2ct | THC:CBG:THCv 25mg:25mg:50mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 200mg THC | $6.50 | $3.25/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Drops | Raspberry Gummies | 150mg | 2ct | THC:CBD 50mg:25mg each Drops · Edibles | each · 2-pack · 150mg THC | $6.50 | $4.33/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Drops | Blackberry Gummies | 300mg | 20ct | THC:CBD 5mg:10mg each Drops · Edibles | each · 20-pack · 300mg THC | $13 | $4.33/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Drops | Blueberry Gummies | 270mg | 20ct | THC:CBN:CBD 1mg:2.5mg:10mg each Drops · Edibles | each · 20-pack · 270mg THC | $13 | $4.81/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Sour POG 1:2 Kicker Gummies | THC:CBG | 100mg | 2ct | 50mg THC/ea Mule Extracts · Edibles | 24.5 g · 2-pack · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | WYLD ONE | Strawberry Lemonade Sativa Enhanced Gummies | 100mg | Single WYLD · Edibles | each · 100mg THC | $5 | $5/100mg THC | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Molalla
See all concentrates prices →Cheapest right now: Apple Fritter | Solvent | Sugar | 2g at Today's Herbal Choice — $15 ($7.50 per gram) · 101 comparable items at 1 stores
Cheapest pre-rolls in Molalla
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: ***.5g Usable Marijuana Preroll ~ Trapzilla ~ Green Leaf Special at Today's Herbal Choice — $1 ($2 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ***.5g Usable Marijuana Preroll ~ Trapzilla ~ Green Leaf Special Pre-rolls | 1/2 g | $1 | $2/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | ***.5g Usable Marijuana Preroll ~ Obama Runtz ~ Green Leaf Special Pre-rolls | 1/2 g | $1 | $2/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pink Certz/Red Runtz | Minis | 0.5g | 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $17.50 | $3.50/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Bahama Berry | Minis | 0.5g | 8pk Legends · Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $16.66 | $4.17/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Preroll ~ Simply Sol ~ HEMP ~ High CBD ~ Cornucopia Pre-rolls | 7/10 g | $5 | $5/piece | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Unicorn Rntz | Blunts | 1.75g Pre-rolls | 1.75 g | $10 | $5.71/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | GSC | Blunts | 1.75g Pre-rolls | 1.75 g | $10 | $5.71/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Fly | Joints | 1g Oregrown · Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Today's Herbal Choice Molalla · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Molalla flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Molalla →Discounted items across Molalla menus, newest first.
Best dispensaries in Molalla →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.