| 1 | Granddaddy Purple | Cartridge | 2g Vape Pens | each | $24 | $12/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Banger - Liquid Diamond Cart - Jack - Sativa - 2g Vape Pens | each | $24 | $12/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Banger - Liquid Diamond Cart - Strawberry Cough - Sativa - 2g Vape Pens | each | $24 | $12/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Banger - Liquid Diamond Cart - White Widow - Indica - 2g Vape Pens | each | $24 | $12/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Super Boof | Cartridge | 2g Vape Pens | each | $24 | $12/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Farmers First - Cured Resin Cart - Forbidden Mimosa - Sativa - 1g Vape Pens | each | $14.20 | $14.20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Farmers First - Cured Resin Cart - Pineapple Slush - Indica - 1g Vape Pens | each | $14.20 | $14.20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sticks - Distillate Cart - Tropicana Cookies - 1g Vape Pens | each | $17 | $17/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Pocket Puffer - AIO - Gator Breath x Punch Breath - Indica - 2g Vape Pens | each | $36 | $18/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Pocket Puffer - AIO - Mango Cheesecake - Indica - 2g Vape Pens | each | $36 | $18/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Pocket Puffer - AIO - Star Dawg Sundae - Hybrid - 2g Vape Pens | each | $36 | $18/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Pocket Puffer - AIO - Tropic Wonder - Sativa - 2g Vape Pens | each | $36 | $18/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | purple punch | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Freshy - Cart - Hybrid - Strawberry Fields 4ever - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Freshy - Cart - Indica - Mango Tango - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Freshy - Cart - Sativa - Maui Wowie - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Freshy - Cart - Sativa - Shirley Temple - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Gem - Cured Resin Cart - Appletite - Indica - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Gem - Cured Resin Cart - Funk Walker - Hybrid - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Gem - Cured Resin Cart - Guava Pie - Hybrid - 1g - 5006 Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Gem - Cured Resin Cart - Laughing Blue Grass - Sativa - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Gem - Cured Resin Cart - Purple Candy Mountian - Indica - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Buddies - Flavors - Distillate Cart - Grape Ape - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Buddies - Flavors - Distillate Cart - Blueberry Muffin - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Blue Zkittlez Strainz Cartridge 1g | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Lime Sorbet | Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Raspberry Lemonade | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Siskiyou - CO2 Extract - Cartridge - Blueberry Schnitzel - Indica -1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Siskiyou - CO2 Extract - Cartridge - Guava Jelly - Sativa -1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Siskiyou - CO2 Extract - Cartridge - Orange Push Pop - Indica -1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Siskiyou - CO2 Extract - Cartridge - Wedding Cake - Hybrid -1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Timewreck | Disposable | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Vanilla Cake | Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Waffle Party | Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | White Widow Strainz Cartridge 1g | each | $20 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Hellavated - Cloud Bar - Disposable - Melon Sherbert - 2g Vape Pens | each | $40 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Hellavated - Cloud Bar - Disposable - Maui Sunrise - 2g Vape Pens | each | $40 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Hellavated - Cloud Bar - Disposable - Pineapple Krush - 2g Vape Pens | each | $40 | $20/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Loot Bar - All-In-One Disposable - Liquid Diamonds - Cannatonic 2:1 THC:CBD - Indica - 2g Vape Pens | each | $42 | $21/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Sessions - 2g Double Barrel Disposable Cured Resin Cart - Berry Jean/Strawberry Melt Vape Pens | each | $42 | $21/g | Spacebuds The Outpost Springfield · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |