| 1 | *Cartridge - TF - Single Origin - 1G - GLS - Thin Mint Sunset Vape Pens | gram | $12.50 | $12.50/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Indica Cartridge - 1000mg | gram | $12.50 | $12.50/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cherry Slush Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Orange Creamsicle Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Punchberry Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blueberry Swirl Flavor - "Twists" Cartridge 2-PACK (2000mg) - by Oil® | 2 g · 2-pack | $25 | $12.50/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Peppermint Kush | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Apple Fritter | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | *Cartridge - TF - Buddies 1g Flavored - GLS - Blue Ox Vape Pens | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Cranberry Kush | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Peach OG | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Orange Soda | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Grape Ape | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Lime Sorbet | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | *Cartridge - TF - Buddies 1g Flavored - GLS - Strawberry Cough Vape Pens | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Pineapple Express | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Apricot Helix | Cartridge | 1g | gram | $16.66 | $16.66/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Cartridge - TF - Higher Cultures - 2.5g Flavored All-In-One - Rocket Pop Vape Pens | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Indica - Grape Krush - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Higher Cultures | Strawnana | Disposable | 2.5G | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Mint Cookie - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Pink Lemonade - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g | 2.5 g | $42 | $16.80/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Cartridge - TF -Sticks - 1G - Haystack Haze Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cartridge - TF -Sticks - 1G - Forbidden Fruit Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | valley purps | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Atomic Thunder Pop | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Cartridge - TF -Sticks - 1G - Strawberry Banana Kush Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Cartridge - TF -Sticks - 1G - Raspberry Lemonade Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Shirley Temple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Cartridge - TF - Freshy - 1g - Pineapple Paradise Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cartridge - TF - Freshy - 1g - Apricot Bliss Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Tiger's Blood | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Boysenberry Jam | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Cartridge - TF - Freshy - 1g - Sakura Blossom Mochi Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Mango Tango | Cartridge | 1g | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Banana Candy | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Mango Strawberry Smoothie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Killer Kiwi S | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | strawberry fields 4ever | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Today's Herbal Choice Tillamook Tillamook · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |