Cheapest weed in Woodburn, OR
397 Woodburn menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Oregon city: cheapest weed in Oregon
Cheapest flower in Woodburn
See all flower prices →Cheapest right now: Dirty Love Sugar | Pre-pack 3.5g | Botanikos at Treestar — $15 ($4.29 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dirty Love Sugar | Pre-pack 3.5g | Botanikos Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Jack Herer Flower Frontier Farms Cannabis · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | BlockBerry Flower 3.5g Frontier Farms Cannabis · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | GMO Flower 3.5g Frontier Farms Cannabis · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Superboof - Indoor Flower 3.5g Frontier Farms Cannabis · Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gorilla Breath | Pre-pack 3.5g | Sticky Farms Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Orange Apricot Mac | 54 Green Acres Flower | gram | $6 | $6/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Purple PHK | BZS Resource Flower | gram | $6 | $6/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Woodburn
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Single Origin | 1g Live Blend Cart | Mango Chem at Treestar — $18 ($18 per gram) · 194 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Single Origin | 1g Live Blend Cart | Mango Chem Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Single Origin | 1g Live Blend Cart | Chernobyl Glue Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Single Origin | 1g Live Blend Cart | Thin Mint Sunset Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Single Origin | 1g Live Blend Cart | Hawaiian Train Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Single Origin | 1g Live Blend Cart | Purple Dosi Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Disco Dabs | 1g LR Blend Cart | Pillow Mints Vape Pens | gram | $19 | $19/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Disco Dabs | 1g LR Blend Cart | Bubba Runtz Vape Pens | gram | $19 | $19/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Disco Dabs | 1g LR Blend Cart | Coffee Gelato Vape Pens | gram | $19 | $19/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Woodburn
See all concentrates prices →Cheapest right now: Taylor Sift | 2g Dry Sift | NWS Blend at Treestar — $13.50 ($6.75 per gram) · 124 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Taylor Sift | 2g Dry Sift | NWS Blend Concentrates | 2 g | $13.50$1510% off | $6.75/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Legends | 2g Extract | Jelly Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Disco Dabs | 2g Extract | Strawberry Blonde Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Legends | 2g Extract | Lemon Jack Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Chocolate Diesel | Solvent | Shatter | 2g Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Coco Mello | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Legends | 2g Extract | Gas Drop Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Legends | 2g Extract | Goron's Special Crop Concentrates | 2 g | $18$2010% off | $9/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Woodburn
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Assorted Strains | Joints | 1g | 27pk at Treestar — $65 ($2.41 per gram) · 47 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Assorted Strains | Joints | 1g | 27pk Pre-rolls | 27 g · 27-pack | $65 | $2.41/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Tropical Runtz + Greasy Scotty | Joints | 1g | 10pk Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $29 | $2.90/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Kush & Oregon Dream | Joints | 1g | 10pk Pre-rolls | 10 g · 10-pack | $29 | $2.90/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Benson Arbor Black Crown | .5g Pre-roll Variety 10pk | Anirado + Tropic Oranges Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $20 | $4/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Benson Arbor Black Crown | .5g Pre-roll Variety 10pk | Sherbanger F2 #1 + Tropic Oranges Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $20 | $4/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Benson Arbor | .6g Pre-roll Variety 12pk | Runtz + Anirado Pre-rolls | 7.2 g · 12-pack | $30 | $4.17/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Greasy Scotty | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Sparkly Biscuits | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Treestar Woodburn · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Woodburn flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Woodburn →Discounted items across Woodburn menus, newest first.
Best dispensaries in Woodburn →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oregon dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.