| 1 | Terrapin Key Lime Larry 28g Ground Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Terrapin Key Lime Larry 28g Ground Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Later Days Sacred Lemon 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Later Days Sacred Lemon 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply™ Peanut Butter Breath 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply™ Triangle OG Kush Breath Ckies 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply™ Triangle OG Kush Breath Ckies 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply™ Peanut Butter Breath 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Old Pal Verbena Pi 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Old Pal Tropic Thunderbolt 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Old Pal Verbena Pi 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Old Pal Biscotti Skywalker 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Old Pal Solar Eclipse 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Old Pal Biscotti Blues 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Old Pal Biscotti Skywalker 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Old Pal Solar Eclipse 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Old Pal Tropic Thunderbolt 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Old Pal Biscotti Blues 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Old Pal Dante's Slush 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Old Pal Zabuzacane 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Old Pal Tengu Jordan 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Old Pal Spearmint Belts 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Old Pal Gas Money 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Old Pal Dante's Slush 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Old Pal Zabuzacane 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Old Pal Tengu Jordan 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Old Pal Spearmint Belts 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Old Pal Gas Money 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mad Rabbid #5 | Big Buds | 28g | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | SeChe T1 Fruit Striped Lato 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | SeChe T1 Ched Chee 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Abington · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | SeChe T1 Stun Spore 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | SeChe T1 Lemon Fresh 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | SeChe T1 Fruit Striped Lato 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Natures Remedi - The After Dispensary, CBD Dispensary Abington · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |