| 1 | &Shine Sativa Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Backyard Honeydew Drip Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Backyard Gas Ash Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Backyard Apricot Breath Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Redemption Boss Lady Sugarleaf 14g Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine Sativa Ground Flower 28g Flower | ounce | $136 | $4.86/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply The Bling Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | R.O. Scrambler Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mood JOMO Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply GMO Pop Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Organic Remedies Blue Zushi Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Modern Flower Brr Berry Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | zbanger | Smalls | 28g | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Legend Strawnana Gelato Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Legend BKD Alaska Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Legend Deez Rntz Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Legend Durban Kush Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Legend Funfetti Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Tigers Milk | Smalls | 28g | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Legend AK Mints Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Legend Golden Glimmer Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Legend Lemon Hash Diesel Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Legend Majic Don Juan Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Legend Pineapple 99 Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Legend Rebel OG Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Fruit Striped Lato | Ground | 7g | quarter | $45 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Old Pal Golden Chemdawg 14g Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Old Pal Skunk Ape 14g Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Old Pal Georgia Mntz 14g Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Good Green Mandarin MNTZ Mixed Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Good Green Shishkaberry Mixed Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Good Green Green Diesel Mixed Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Supply Gush Mnts Small Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Good Green Chem Glue Mixed Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Good Green BNANA GMO Mixed Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Good Green Living Legend Mixed Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Backyard Triangle Kush Breath Small Flower 7g Flower | quarter | $46 | $6.57/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Minty Haze 28g Flower | ounce | $185 | $6.61/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Sugar Sap 28g Small Flower Flower | ounce | $185 | $6.61/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy Space Mintz 28g Flower | ounce | $185 | $6.61/g | The Apothecarium Dispensary of Bethlehem Bethlehem · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |