Cheapest weed in Clifton Heights, PA
400 Clifton Heights menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Clifton Heights
See all flower prices →Cheapest right now: Terrapin Blender Hybrid 28g Ground at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $120.50 ($4.30 per gram) · 218 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Terrapin Blender Hybrid 28g Ground Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Southern Cherry 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Organic Remedies Apple Frit 28g Ground Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Calypso Skunk Mntz 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Calypso Pikes Peak 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply™ Chemex 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply™ Peanut Butter Breath 7g Ground Flower | quarter | $35.50 | $5.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Clifton Heights
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Grand Doggy Purple 0.3g All-In-One at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $23 ($2.30 per gram) · 182 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Grand Doggy Purple 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | Passionfruit Gelato | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Pine Bomb 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Sweet Dreams 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Sunrise Citrus 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | Mandarin Dreams | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Diesel Moonshine 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Sour Skunk 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Clifton Heights · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Clifton Heights flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Clifton Heights →Discounted items across Clifton Heights menus, newest first.
Best dispensaries in Clifton Heights →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.