Cheapest weed in DuBois, PA
399 DuBois menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in DuBois
See all flower prices →Cheapest right now: &Shine Hybrid Ground Flower 14g at Curaleaf Dispensary DuBois — $55 ($3.93 per gram) · 399 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Chaos Kush Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Kush Crasher Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Chemex Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Calypso Calypsy Gypsy Ground Flower 7g Flower | quarter | $33 | $4.71/g | Curaleaf Dispensary DuBois DuBois · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
DuBois flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in DuBois →Discounted items across DuBois menus, newest first.
Best dispensaries in DuBois →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.