Cheapest flower in Gettysburg, PA
Cheapest right now: &Shine Hybrid Ground Flower 14g at Curaleaf Dispensary Gettysburg — $55 ($3.93 per gram)
399 comparable flower listings at 1 Gettysburg dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Hot Stuff Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Durban Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Jokerz Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Chemex Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply Chimera Junky Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply Lemon Kush Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Supply Mango Mintality Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supply Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Supply Guava Street Guru Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Supply Maltese Orange Ckies Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Supply Billy Ocean Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Supply Nigerian Lemon Tree Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Supply Nectarine Jlly Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mood Chita Chew Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | R.O. Blue Beach Haze Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Belushi's Farm Gelato 41 Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mood DeDeShee Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mood Apple Frit Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Modern Flower Holy Grail Kush x FRT GSHRS Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SeCHe Mad Rabbid #5 Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | SeCHe Sour Garlic Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Modern Flower Sour OG Chem Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Modern Flower Sergeant Strawberry x Sour Diesel Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | INSA Animal Alien Mnts Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | INSA Legend OG Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Supply Gassius' Retreat Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Supply Jokerz Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Supply Red Berries Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Supply Chemex Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Supply Director's Cut Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Supply Slow n' Sweet Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Supply LCP Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Supply Grapefruit Bubble Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Gettysburg Gettysburg · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Gettysburg flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Gettysburg price: $8.57 per gram (middle of $6.36–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Gettysburg publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Gettysburg price data: cheapest weed in Gettysburg, cheap ounces, Gettysburg flower price index, Gettysburg deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.