Cheapest weed in Greensburg, PA
400 Greensburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Greensburg
See all flower prices →Cheapest right now: &Shine Hybrid Ground Flower 14g at Curaleaf Dispensary Greensburg — $55 ($3.93 per gram) · 400 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Mango Mintality Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Lemon Kush Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Chemex Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Chimera Junky Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Greensburg Greensburg · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Greensburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Greensburg →Discounted items across Greensburg menus, newest first.
Best dispensaries in Greensburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.