| 1 | Yellow Sunshine | Concentrate 1g | each | $30 | $30/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Double Bear Distillate Applicator 1g Concentrates | each | $42 | $42/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Double Bear Mystic Shatter 1g - Lemon Magik CBD Concentrates | each | $45 | $45/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Afghan | Live Resin | Crumble | 2g | each | $99 | $49.50/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cresco Rise Wax 1g - Citrus Daydream Concentrates | each | $50 | $50/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cresco Rest Wax 1g - Lime Bars Concentrates | each | $50 | $50/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Yessah Blessah | Solvent | Shatter | 1g | each | $50 | $50/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cresco Rise Wax 1g - Faceoff I95 Stardawg Concentrates | each | $50 | $50/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Hybrid | Live Resin | Sugar | 1g | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cresco Rise Live Budder 1g - MacDaddy Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Agri-Kind Wax 1g - Berry Pink Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Calypso Live Budder 1g - Orangilla Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Elegant Orb | Live Resin | Budder | 1g | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sativa | Live Resin | Budder | 1g | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cresco Refresh Live Budder 1g - Gelato #33 I95 Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cresco Refresh Live Budder 1g - Hazen Haze Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Indica | Live Resin | Budder | 1g | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Keystone Banana | Live Resin | Sauce | 1g | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cresco Rest Live Budder 1g - Golden Goose Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cresco Rest Live Sauce 1g - Mint Face Off Concentrates | each | $55 | $55/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strainbow | Live Resin | Crumble | 1g | each | $60 | $60/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Strawberry Cough | Distillate Syringe 1g | each | $60 | $60/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Agri-Kind Platinum Reserve Live Badder 1g - Super Silver Haze Concentrates | each | $65 | $65/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Agri-Kind Platinum Reserve Crumble 1g - Sweet Cheese Concentrates | each | $65 | $65/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | RYTHM Sativa Dominant Terp Sap L'Orange .5g | each | $35 | $70/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grape Stomper OG Live Resin Crumble [0.5g | each | $35 | $70/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mimosa | Solventless | 1g | each | $70 | $70/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | FloraCal Farms | Mint Face Off | Solventless | Rosin | 1gFloraCal Farms · Concentrates | each | $80 | $80/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | FloraCal Farms | Green Line OG | Solventless | Rosin | 1gFloraCal Farms · Concentrates | each | $80 | $80/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Hybrid | Live Resin | Sauce | 0.84g | each | $100 | $119.05/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary - Montgomeryville Montgomeryville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |