| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Chimera Junky Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Crown Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Jokerz Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Lemon Kush Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 814 Fireworks Ground Flower 14g | each | $60 | $4.29/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary Philadelphia - Chestnut Street Philadelphia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply Chemex Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mood Durban Glue Ground Flower 28g Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Calypso Calypsy Gypsy Ground Flower 7g Flower | quarter | $33 | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Supply Strawberry Barbara Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Supply Burnt Orange Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Supply Guava Street Guru Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Supply Maltese Orange Ckies Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Supply Billy Ocean Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Supply Hybrid Ground Flower 7g - Caped Crusader Flower | each | $35 | $5/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary Philadelphia - Chestnut Street Philadelphia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Supply Slow N Sweet Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Supply Triangle OG Kush Breath Ckies Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Supply The Bling Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mood Lemon Lime Octane Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mood Funky Tropic Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mood DeDeShee Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Mood Ded Head Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mood Chemtrail Haze Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Scrambler | Ground | 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | SeCHe Purple Starfruit Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | SeCHe Mad Rabbid #5 Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Modern Flower Whoopie P Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | & Shine Select Grind 7g - LA Kush Cake Flower | each | $40 | $5.71/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary Philadelphia - Chestnut Street Philadelphia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | THC Burst | Ground Flower 7g | each | $40 | $5.71/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary Philadelphia - Chestnut Street Philadelphia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | SeCHe Sour Garlic Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | & Shine Select Grind 7g - Animal Face Flower | each | $40 | $5.71/g | Sunnyside Medical Cannabis Dispensary Philadelphia - Chestnut Street Philadelphia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | INSA GG4 Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | INSA Grape Rntz Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Philadelphia City Ave Philadelphia · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |