Cheapest flower in Sellersville, PA
Cheapest right now: Later Days Rainbow Cream 28g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $130.50 ($4.66 per gram)
259 comparable flower listings at 1 Sellersville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Sacred Lemon 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Calypso Skunk Mntz 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Calypso Tropicanna Haze 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Calypso Pikes Peak 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Calypso Pukwudgie 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Vytal Options mood Good Boi 14g Ground Flower | half ounce | $70.50 | $5.04/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Vytal Options mood JOMO 14g Ground Flower | half ounce | $70.50 | $5.04/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | INSA Legend OG 28g Flower Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Old Pal Gas Money 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Old Pal Sherbanger Slush 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Old Pal Tengu Jordan 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Old Pal Zabuzacane 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Old Pal PB Driver 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lemon Fresh | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Legend Pineapple 99 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | SeChe T1 Coco Gelatti 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | SeChe T1 Stun Spore 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | B52 Bomber [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Terrapin Key Lime Larry 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Supply™ LCG BX1 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy Baby Jokerz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy Chimera #3 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy Cold Fusion 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy Flashbang 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Savvy Garlic Gloss 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy Jack's Clone 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy Sour Marg 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Savvy Snake N Break 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Obi Wan Kush 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy Red Mandarine 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy Royal Durban 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Gelato [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | FIND Singapore Sling 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | FIND Cowboy CAV 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | FIND Baya Dulce 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | FIND B.A.M 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy | Philly Special | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Sellersville · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Sellersville flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Sellersville price: $7.46 per gram (middle of $6.45–$11.29). That works out to about $26.11 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Sellersville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Sellersville price data: cheapest weed in Sellersville, cheap ounces, Sellersville flower price index, Sellersville deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.