| 1 | Crude Boys Concentrates | Ice Cream Cookies | Cartridge | 1g | 1/10 g | $20.50 | $2.05/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Crude Boys Concentrates | Maui Wowie | Cartridge | 1g | 1/10 g | $25.50 | $2.55/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Crude Boys Concentrates | Cereal Milk | Cartridge | 1g | 1/10 g | $25.50 | $2.55/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Crude Boys Concentrates | Watermelon Zkittlez | Cartridge | 1g | 1/10 g | $25.50 | $2.55/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Crude Boys Concentrates | Blueberry Haze | Cartridge | 1g | 1/10 g | $25.50 | $2.55/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kosmik | Liquid Diamonds Disposable Hubba Bubba (I) Vape Pens | 1/10 g | $55.50 | $5.55/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Crude Boys Concentrates | Super Sour Diesel | Cartridge | 1g | gram | $20.50 | $20.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20.50 | $20.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Crude Boys Concentrates | Fruity Pebble OG | Cartridge |1g | gram | $20.50 | $20.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | BRIQ Essentials Blue Dream 2g All in One | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Tropical BRIQ Baja Smash 2g All in One | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | BRIQ Essentials Pineapple Express 2g All in One | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $45.50 | $22.75/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Lab | Cartridge Distillate Purple Urkle (I) Vape Pens | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Limoncello | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Lab | Cartridge Distillate Green Crack (S) Vape Pens | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Lab | Cartridge Distillate Banana Kush (S) Vape Pens | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Crude Boys Concentrates | Purple Urkle | Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Jeeter | Berry White | Premium Diamonds Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Crude Boys | Cartridge Distillate Lemon Kush (I) Vape Pens | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Crude Boys Concentrates | Blackberry Gelato | Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Crude Boys Concentrates | Grape Goji | Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Crude Boys Concentrates | King Louie XIII | Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Crude Boys Concentrates | Pineapple Express | Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Crude Boys Concentrates | Unicorn Piss | Cartridge | 1g | gram | $25.50 | $25.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Yachtmaster | Premier Cured Resin Cartridge | 1g | gram | $27.50 | $27.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Rove | Premier Cured Resin Cartridge Tangie Cookies (S) Vape Pens | gram | $27.50 | $27.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rove | Premier Cured Resin Cartridge Rainbow Chip (H) Vape Pens | gram | $27.50 | $27.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Maui Waui | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $110.50 | $27.63/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Watermelon Burst | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $110.50 | $27.63/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Night Cap | Strain Collection | Cart | 1.0g | gram | $28.50 | $28.50/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Elderflower | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Stonefruit | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon Sharon · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |