| 1 | &Shine Sativa Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Backyard Honeydew Drip Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Backyard Gas Ash Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Backyard Apricot Breath Ground Flower 28g Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Redemption Boss Lady Sugarleaf 14g Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | R.O. Admiral Apple Ground Flower 28g Flower | ounce | $130 | $4.64/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | R.O. Singapore Sling Ground Flower 28g Flower | ounce | $130 | $4.64/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | R.O. Thunder Punch Ground Flower 28g Flower | ounce | $130 | $4.64/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | &Shine Indica Ground Flower 14g Flower | half ounce | $68 | $4.86/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supply Guava Street Guru Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | R.O. Firecracker Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Supply The Bling Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | R.O. Scrambler Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mood JOMO Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mood Honey Drip Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Organic Remedies Blue Ghost Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Organic Remedies Notorious THC Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Modern Flower Brr Berry Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Modern Flower Skunk Hero Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Organic Remedies Purple Z Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Supply GMO Pop Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Organic Remedies Blue Zushi Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Legend Lemon Hash Diesel Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Legend Majic Don Juan Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Legend Durban Kush Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Legend Pineapple 99 Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Legend Rebel OG Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | zbanger | Smalls | 28g | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Legend Deez Rntz Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Tigers Milk | Smalls | 28g | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Legend BKD Alaska Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Legend Golden Glimmer Small Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Seche Fruit Striped Lato Ground Flower 7g Flower | quarter | $45 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Seche Citron Ground Flower 7g Flower | quarter | $45 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Legend Z Banger Small Flower 14g Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pineapple 99 | Smalls | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Legend Durban Kush Small Flower 14g Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | The Apothecarium Dispensary of Thorndale Thorndale · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |