Cheapest weed in Wayne, PA
399 Wayne menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Wayne
See all flower prices →Cheapest right now: &Shine Hybrid Ground Flower 14g at Curaleaf Dispensary Wayne — $55 ($3.93 per gram) · 399 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Supply Lemon Kush Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Supply Hot Stuff Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Crown Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply 8" Bagel Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Jokerz Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Chimera Junky Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Wayne Wayne · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Wayne flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Wayne →Discounted items across Wayne menus, newest first.
Best dispensaries in Wayne →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.