Cheapest flower in West Chester, PA
Cheapest right now: Terrapin Blender Hybrid 28g Ground at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $120.50 ($4.30 per gram)
190 comparable flower listings at 1 West Chester dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Terrapin Blender Hybrid 28g Ground Flower | ounce | $120.50 | $4.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Calypso Skunk Mntz 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Calypso Pikes Peak 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Vytal Options mood JOMO 14g Ground Flower | half ounce | $70.50 | $5.04/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Vytal Options mood Good Boi 14g Ground Flower | half ounce | $70.50 | $5.04/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Old Pal Verbena Pi 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Old Pal Lime Slush 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Old Pal Gas Money 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Old Pal PB Driver 7g Ground Flower | quarter | $40.50 | $5.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Legend Pineapple 99 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy Coffee I Scream 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy Garlic Gloss 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Gelato 41 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy GG 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy Ghost White 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Grape Noir | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Kush Myntz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy Minty Haze 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Terrapin Georgia Pi 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Rocky Road 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Royal Durban 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Snake N Break 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find | Agent Z | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy Baby Jokerz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy | Philly Special | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | B52 Bomber [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy Chimera #3 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Later Days Rainbow Cream 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | KYND Star Diesel 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | KYND Red Rock Rntz 14g Flower Flower | half ounce | $90.50 | $6.46/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Terrapin Royal Durban 7g Ground Flower | quarter | $45.50 | $6.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Terrapin Chem Gem #6 7g Ground Flower | quarter | $45.50 | $6.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Terrapin Synonym Yumz 7g Ground Flower | quarter | $45.50 | $6.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Organic Remedies Jet Fuel 28g Flower Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Organic Remedies Pineapple Express 28g Flower Flower | ounce | $190.50 | $6.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | B52 Bomber [14.15g] Flower Savvy · Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy | Cold Fusion | Smalls | 14g Savvy · Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy Alien Beans 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Baby Jokerz 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy Coffee I Scream 14g Flower Flower | half ounce | $95.50 | $6.82/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary West Chester · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
How West Chester flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical West Chester price: $7.29 per gram (middle of $6.45–$11.29). That works out to about $25.52 an eighth.
- 100% of priced flower listings in West Chester publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More West Chester price data: cheapest weed in West Chester, cheap ounces, West Chester flower price index, West Chester deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.