| 1 | Peach Crescendo 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lemon Chery Gelato 1g Distillate Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Reba - Distillate 1g Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Soul Doctor CBD:THC 1g Stick Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Camp Comfort 1g Stick Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Soothsayer 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Soul Doctor CBD:THC 1g Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sundown Messiah 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mandarin Cookies X GC X MM 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bread Winner 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ancient Orange 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | AM Lime 1g Dispoable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | AM Lime 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Am Lime 1g Adjustable Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bread Winner 1g Stick Disposable Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Zmoke- Reefer 47 1g Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Zmoke- Sherb Cream Pie 1g Disposable Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Zmoke- Rosetta Cookies 1g Disposable Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grape Push Pop 1g Disposable Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Guava Zkittles 1g Disposable Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pomelo Pie 1g Disposable Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Pomelo Pie 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Guava Zkittles 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Citrus Overload 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Apples n Strawnanas 0.5g Cart Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Boundless CFX Vaporizer Vape Pens | each | $130 | $130/piece | Redwater Cannabis Care - A Dakota Green Cultivators Dispensary Belle Fourche · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |