Cheapest carts & vapes in Chamberlain, SD
Cheapest right now: Phantom Hammer - Gruntz - 2g Glass Cart at King of Releaf — $60 ($30 per gram)
39 comparable vape pens listings at 1 Chamberlain dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every South Dakota city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Phantom Hammer - Gruntz - 2g Glass Cart Phantom Hammer · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Glazed Caramel Cream Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Coco Puffs Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Coco/Banana/Gruntz OG 1gram Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Daydream Express Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Full Glass Cart | Paw Paw | Live Liquid Diamonds | 1G Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GG Octane Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Groovy Treez - Divine Kush x Runtz - 1g OG Cart Groovy Treez · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lil' Baddiez - California Octane - 1g Live Liquid Diamonds OG Cart Lil' Baddiez · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bruce Banner 1g Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Black Cherry Gelato Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Black & Blue Candy 510 Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Berry Blue Ice Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Romulan Cherry Cookies Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Royal Reserve - Royal Fire OG - 1g Liquid Diamonds OG Cart Royal Reserve (RR) · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Afternoon Stroll - Strawberry Fumez 1g OG Cart Afternoon Stroll · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | White Widow Maker Vape Pens | gram | $35 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Kryptonite Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Zoo Canna 2g Disposable - Neon Sundae Overlord - Live Resin - Hybrid Zoo Canna · Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Zoo Canna | Coco Banana Gruntz | Cured Resin Disposable | 2G Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Caviar Kingz - Gorilla Gusherz - 2g Disposable Caviar Kingz · Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Royal Fire OG Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Neon Sundae Overlord Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Groovy Treez - Black & Blue Candy - 1g Slim AIO Groovy Treez · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Funky Nomad Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Frost Walker Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | White Widow Maker | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bruce Banner OG Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Zoo Canna 1g Disposable - GG Octane - Live Resin - Indica Zoo Canna · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Royal Reserve - Berry Blue Ice - 1g OG Cart Royal Reserve (RR) · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Zoo Canna 1g Disposable - Romulan Cherry Cookies - Live Resin - Indica Zoo Canna · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Groovy Treez - Divine Kush x Runtz - 1g Slim AIO Groovy Treez · Vape Pens | gram | $40 | $40/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Soul Dr. (CBD) Vape Pens | gram | $44 | $44/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rainbow Cake OG Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Soul Dr. (CBD) (Dispo) Vape Pens | gram | $50 | $50/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dulce De Papaya Vape Pens | gram | $60 | $60/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cali Octane Vape Pens | gram | $60 | $60/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Maple Nectar Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | OG Kush Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | King of Releaf Chamberlain · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Chamberlain vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Chamberlain price: $35 per gram (middle of $35–$52). That works out to about $122.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Chamberlain publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Chamberlain price data: cheapest weed in Chamberlain, cheap ounces, Chamberlain flower price index, Chamberlain deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed South Dakota dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.