| 1 | Big Sioux Bud - Permanent Marker - 28g - Flower Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Big Sioux Bud - Peach Crescendo - 28g - Flower Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big Sioux Bud - Buena Mierda - 28g - Flower Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Big Sioux Bud - Hash Goo Berry - 28g - Flower Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big Sioux Bud - Deep Space - 28g - Flower Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | DNS Farms - Ghost Magic OG - 28g - Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grass Root Gardens - Zeldaz - 28g - Flower Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big Sioux Bud - Buena Mierda - 3.5g - Flower Flower | eighth | $16 | $4.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Big Sioux Bud - Permanent Marker - 3.5g - Flower Flower | eighth | $16 | $4.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Big Sioux Bud - Deep Space - 3.5g - Flower Flower | eighth | $16 | $4.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Big Sioux Bud - Rainbow Belts - 3.5g - Flower Flower | eighth | $16 | $4.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grass Root Gardens - Zeldaz - 3.5g - Flower Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | DNS Farms - Tampico - 28g - Flower Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bad River Cannabis - Charlottes Web - 3.5g - Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bad River Cannabis - Charlottes Web - 7g - Flower Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bad River Cannabis - Dark Hallow - 7g - Flower Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bad River Cannabis - Dark Hallow - 3.5g - Flower Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dakota Green Cultivators | Am Lime | Flower | 3.5g | eighth | $25 | $7.14/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dakota Green Cultivators | Am Lime | Flower | 7g | quarter | $50 | $7.14/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 605 Cannabis | Animals XJ-13 | Flower | 28g | ounce | $200 | $7.14/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dakota Green Cultivators | Black Skunk | Flower | 7g | quarter | $55 | $7.86/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Pure Bliss Farms - Sherb Cream Pie - 7g - Flower Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Dakota Natural Growers - Cat Eye - 3.5g - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dakota Natural Growers - Oreo Blizzard - 3.5g - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pure Bliss Farms - Sherb Cream Pie - 3.5g - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bad River Cannabis - Moosebow - 3.5g - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Belushi's Farm - LA Kush - 3.5g - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dakota Green Cultivators | Black Skunk | Flower | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pure Bliss Farms - Tahoe OG - 7g - Flower Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bad River Cannabis - Moosebow - 7g - Flower Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Dakota Green - Fruity Pebbles - 7g - Flower Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dakota Natural Growers - Super Buff Cherry - 3.5g - Flower Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dakota Natural Growers - DMC (Gluetini X Supa Sour Saunders) - 7g - Flower Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Dakota Natural Growers - Tina Danza - 7g - Flower Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dakota Natural Growers - Permanent Marker - 7g - Flower Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dakota Natural Growers - Permanent Marker - 3.5g - Flower Flower | eighth | $35 | $10/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Terp City - Motorbreath x 06' OG - 3.5g - Flower Flower | eighth · 6-pack | $35 | $10/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dakota Natural Growers - Tina Danza - 3.5g - Flower Flower | eighth | $35 | $10/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dakota Natural Growers - DMC (Gluetini X Supa Sour Saunders) - 3.5g - Flower Flower | eighth | $35 | $10/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Terp City - Caps Crunch - 3.5g - Flower Flower | eighth | $35 | $10/g | Superior Buds Medical Dispensary Mitchell · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |