| 1 | Pure Bliss Farms - Concentrate - Sugar Badder - 1 Gram - Summer Sunset Concentrates | gram | $25 | $25/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin Syringe - 1 Gram - Ready Syringe Oil Concentrates | gram | $30 | $30/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Crushmore - Concentrate - Live Resin Badder Jar - 1 Gram - Soothsayer Concentrates | gram | $38 | $38/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Crushmore - Concentrate - Live Resin Badder Jar - 1 Gram -Sundown Messiah Concentrates | gram | $38 | $38/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pure Bliss Farms - Concentrate - Cured Resin Crumble - 1 Gram - Tahoe OG x Dulce De Uva Concentrates | gram | $40 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Cran Z Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Cranberry Belts Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 gram - Guava Warheads Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Lazerflux Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Cherry Mints Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Peach Rambo Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Swamp Water Fumez Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Trop Push Pop Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rainbow Push Pop – Live Rosin – 2gSodak Selects · Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 2 Gram - Maple Dunks Concentrates | 2 g | $80 | $40/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dulce De Uva – Live Rosin – 1gSodak Selects · Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Swamp Water Fumez Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Maple Dunks Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Papaya Juice Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Maple Delights Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Lazerflux Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 gram - Guava Warheads Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 gram - Cranberry Belts Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Cran Z Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Citrus Overload Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Cherry Mints Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 gram - Peach Rambo Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rainbow Push Pop – Live Rosin – 1gSodak Selects · Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sodak Selects - Concentrate - Live Rosin - 1 Gram - Trop Push Pop Concentrates | gram | $45 | $45/g | Pure Bliss Dispensary Tea · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |