Cheapest concentrates in Fairlee, VT
Cheapest right now: Mixed Kief at Ninny Goat & Co — $37 ($10.57 per gram)
29 comparable concentrates listings at 1 Fairlee dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Vermont city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mixed Kief Concentrates | eighth | $37 | $10.57/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sativa Bubble Hash Concentrates | gram | $36 | $36/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Private Party Live Hash (45u-159u) Concentrates | gram | $42 | $42/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mooseberry Live Rosin Concentrates | 2 g | $86 | $43/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dulce De Papaya 2g Live Rosin Concentrates | 2 g | $86 | $43/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Cherry Moose Live Rosin Concentrates | 2 g | $87 | $43.50/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Golden Sands Live Rosin Concentrates | 2 g | $87 | $43.50/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zweet Papaya Live Rosin Concentrates | gram | $54 | $54/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Strawberry Grapefruit Guava Live Rosin Concentrates | gram | $54 | $54/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Chemmy-G Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gypsy Road Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sour Cherry Balls Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Smash Burger Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | GMOB Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pie Eyed Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dulce De Boof Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BananaConda Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Trop Santo Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Rizzler Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Super Boof Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cromagnonman Live Rosin Concentrates | gram | $60 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GMO 2g live rosin Concentrates | 2 g | $120 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Moroccan Peaches 2g Live Rosin Concentrates | 2 g | $120 | $60/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Encinoman Live Concentrates | gram | $72 | $72/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cap Junky Live Concentrates | gram | $72 | $72/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mega Peaches Live Rosin Concentrates | gram | $72 | $72/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jokerz Candy Live Concentrates | gram | $72 | $72/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Frost Factory #2 Live Concentrates | gram | $72 | $72/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Peking Duck Live Concentrates | gram | $72 | $72/g | Ninny Goat & Co Fairlee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Fairlee concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Fairlee price: $60 per gram (middle of $42.80–$72). That works out to about $210 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Fairlee publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Fairlee price data: cheapest weed in Fairlee, cheap ounces, Fairlee flower price index, Fairlee deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Vermont dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.